Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: SupersatForum 2016 mobil (responsive)stil yayinda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mert383 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eskiden kullanmadığım bölümleri tik ile kapatıyordum ..şimdi öyle bir şey yok..(yada ben bulamıyorum)
    o masa ustunde var mobil surum masa ustune benzemez ustad
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Buna pek alışamadım Serkan abi ama alışmaya çalışıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Buna pek alışamadım Serkan abi ama alışmaya çalışıyorum.
    Hizlilik istiyosan bu ve tapatalk gorsellik istersen masa ustune gececen ama ondada surekli elinle sayfayi one almaya calisirsin millet %70 cep telinden giriyor siteye
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

?????????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mobil style gerçekten iyi ben hem masa üstünde hemde cepten onu kullanıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sinan4242 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ALGI'ya dvm)) Az kadi sanal'da secim kazanilir mi görecegiz! Bu cografyanin(ûmmet'in) ümidi bu ulkeye kurulan tuzaklari bu millet görüyor ulkeyi kualisyonlara mecbur birakmaz zira bu milletin en önemli vasfi; ulkeyi tehlikede gördugu zaman ulkeye kurulmaya calisilan tuzagi sezdigi zaman sagduyulu hareket etmek gibi bir özellige sahip. Ayrica bu millet Kualisyonlardan ulkeye bir faide gelmeyeceginin bilincinde ve bu konuda tarihi tecrubeye sahiptir! Millet kimi secerse kabulumuzdur milletin tercihine saygi duyariz ama sanirim millet ulkenin bekasi icin koalisyon degil tek parti iktidarinin gerektiginin bilincinde. Bu topraklarin insanin genetiginde "isi ehline " vermesi gerektiginin suuru da var.
    Secim sonucu ins. memleketimiz icin HAYIRLI olur hayir'larindan ülkeye HAYIR gelmeyen Bahceli'nin hayir'larinin da sonu gelir.

Secimlere öncesi yukarida ki yorumu yapmis olmaktan dolayi mi bu kadar süredir
    siteye girisim yasaklandi ?
    Bu formla ilgili merak ettigim cok sey var! Simdilik burdayim!

Bunun bu konu ile ne alakası var şimdi sitede siyaset yok ana sayfada

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri