Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Next Minix HD Amigo 23.10.2019 Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next Minix HD Amigo 23.10.2019 Yazılımı

- Xtream bağlantı sorunu düzeltildi.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu sezgin 01 tarafından (09-11-2020 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sezgin usta yazılım yükleyince kanal listesi değişiyor mu yedek almak mı gerekiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kayseri38 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sezgin usta yazılım yükleyince kanal listesi değişiyor mu yedek almak mı gerekiyor
    Bu cihazı yıllar önce kullanmayı bıraktım. Normalde silinmiyordu. Yine de yedeğini alın. Xtream kullanmıyorsanız yazılımı yüklemenize gerek yok ayrıca.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yardımcı oldunuz

cok yararlı oldu tesekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sezgin 01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu cihazı yıllar önce kullanmayı bıraktım. Normalde silinmiyordu. Yine de yedeğini alın. Xtream kullanmıyorsanız yazılımı yüklemenize gerek yok ayrıca.
    Aynen xdream kullanmıyorum ben sizden daha önce de amigo plus için de bilgi almıştım geant yazılımı yüklemiştim geri cevirememiştim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kayseri38 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aynen xdream kullanmıyorum ben sizden daha önce de amigo plus için de bilgi almıştım geant yazılımı yüklemiştim geri cevirememiştim
    Amigo Plus'ta kullanmıştım bir dönem ama hepsi atıl durumda duruyor. Test edip geri kaldırıyorum genelde cihazları. Tekrar Amigo Plus'a dönüşüm yapabilirsiniz. Sıkıntı olmuyor. Çökmede olmadığı için RS232 ile de dönüşüm sağlanıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bundan önceki cihazım sarı amigo idi hala yazılım desteğinin olması çok güzel
    şu an next2000hdcx kulanıyorum
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilmiyorum belki daha iyiside olabilir ama cccam da sarı amigo gerçekten çoğu cihaza göre sıkıntısız çalıştırıyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri