Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
55 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Next Minix Amigo-Tango-Punto-Point Softcam Dosyası Guncelleme 15.06.2019

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next poınt hk.

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Next Minix Amigo-Tango-Punto-Point Softcam Dosyası

Guncelleme Talimatı

Dosyaları usb yoluyla zipten cıkartarak guncelleyebilirsiniz.
    Menü -Gereçler - USB'den Güncelleme bölümüne geliniz.
    Güncelleme modunu softcam olarak seçin ve başlat kısmına gelip OK tuşuna başınız.

Guncelleme:13.11.2016
    sn.editörüm poınt uydu alıcısına bu dosyayı yükledim ama power wu ve tandberg keyleri yok.bilgilerinize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşkkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Guncellendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sitenize yeni üye oldum.Bende next mini amigo(altın renkli olan) var İKS ile hotbird uyudsundan izlediğim kanallar vardı.2017 de kesildi,bazan geliyor,bazan gidiyor,bu sorun yazılımla çözülebilirmi? bir diğer sorumda bir dosya zipten nasıl çıkarılır.ilginize teşekkürler,SEVGİLER SAYGILAR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı 08ozan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sitenize yeni üye oldum.Bende next mini amigo(altın renkli olan) var İKS ile hotbird uyudsundan izlediğim kanallar vardı.2017 de kesildi,bazan geliyor,bazan gidiyor,bu sorun yazılımla çözülebilirmi? bir diğer sorumda bir dosya zipten nasıl çıkarılır.ilginize teşekkürler,SEVGİLER SAYGILAR
    aynı cihazı kulanıyoruz şu anda free serverde 730 kanal aktif bazı yazılımlarda free server süresi uzuyor örneğin ben cihazı 21 nisan 2104 te aldım
    19.12.2014 yazılımında süre 21.4.2017 tarihine kadar uzadı bazılarında farklı

tarihteki yazılımlarda uzuyor bazen gelip gitmesi bakım çalışması ile ilgili menü 7777 free serveri aktif eder wiev açılan kanal listesini adetini ve server bitiş tarih,ini gösterir
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı 08ozan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    buradaki yazılmıda
    XTREAM IPTV desteği eklendi.
    - XTREAM IPTV kanal kapasitesi : 2000
    - XTREAM IPTV hesap bilgilerini değiştirmek için Xtream IPTV üzerindeyken kırmızı tuşa basın ve hesap bilgilerinizi girin.
    - Tandberg ve PowerVu desteği eklendi.
    - VOD Film içerikleri düzeltildi.
    - VOD ve Youtube da oynatılan içerik durdurulduğunda tekrar oynatma sorunu düzeltildi.
    - Uydu/TP/Kanal ve *** bilgileri güncellendi.
    dosyayı indirin sol tıklarayak açın açılan bin dosyasını sürükleyerek masa üstüne atabilir veya sağ tıklayarak kopyala yapıştır yapıp masa üstüne atabilirsiniz bu işlemlerden sonra usb,eye yükleyip usb den güncele bölümüne gelip dosyanın üzerine tıklayıp yazılımı yükleyebilirsiniz

paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

üstad beyninize ellerinize sağlık,ilginize teşekkür ediyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İKS view bölümnü açınca oradaki tarih kısmında bazan 2018.01.17 yazıyor bazan da 000.00.00 yazıyor.tarih sıfırlayınca hiçbir yeri açmıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tarh sıfır görülüyorsa aktif değil demektir internet bağlantınızı kontrol kablolumu kablosuzmu bağlanıyosunuz edin sizde hangi yazılım yüklü son yazılımda kablosuz bağlantıda bazılarında sıkıntı oluyormuş
    paylaşmak güzeldir

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri