Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Tüm Mevcut Abonelere Faturasýz Vodafone Heryöne 600 DK-3GB Ýnternet-1000 SMS 19 TL

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tüm Mevcut Abonelere Faturasýz Vodafone Heryöne 600 DK-3GB Ýnternet-1000 SMS 19 TL

Öncelikle belirteyim bende bu tarifedeyim.Aylýk 19 tl karþýlýgý tam 600 dk+3gb internet+1000 sms kontor oldugu zaman her ay hatta yukleniyor.

Dikkat:
    Bu kampanyada tarife normalde gizli tarife bayilerde vodafone internet sitelerinde bulunmaz kontor yuklerken mutlaka veri bölümünü kapatýn yoksa tarifeye geçmeden kontorler yani TL leriniz hemen düþer

Tarife geçmek için SUPER3GB yazýn 7000 e gönderin.Tarifeniz hattýnýzda 19 tl ve üstü bakiye olmasýnda hemen geçecektir.
    Konu Editor tarafýndan (17-09-2016 Saat 02:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sa ustam bu peki senelik mi yoksa operatör deðiþtirene kadar mý ? siz ne zaman dan beri kullanýyorsunuz teþekkürler saygýlar iyi formlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý lopa Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sa ustam bu peki senelik mi yoksa operatör deðiþtirene kadar mý ? siz ne zaman dan beri kullanýyorsunuz teþekkürler saygýlar iyi formlar
    Tarih belli deðil daha önce komple 1000 tarifesinde 1 yýldýr falan kullandým baya buda gider inþ 1-2 yýl rekabet cok kýzýþtý oyüzden el altýndan yapýyorlar bu tarifeleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

peki hocam benim suan kullandýðým tarife bittikçe dolan 2 gb bu paketi daha yeni yeniledim mesajý gönderdim 31.08.2016 tarihinden itibaren hattýnýzda 19 tl bulunduðu halde yenilenecek yazýyordu kullandýðým pakette eylül 22 de bitiyor eylül 15-20 gibi tl yüklesem bu 3g lik paketten yararlanabilirmiyim acaba @editör

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý lopa Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    peki hocam benim suan kullandýðým tarife bittikçe dolan 2 gb bu paketi daha yeni yeniledim mesajý gönderdim 31.08.2016 tarihinden itibaren hattýnýzda 19 tl bulunduðu halde yenilenecek yazýyordu kullandýðým pakette eylül 22 de bitiyor eylül 15-20 gibi tl yüklesem bu 3g lik paketten yararlanabilirmiyim acaba @editör
    Tabi hocam ne zaman yuklersen o zaman geciyor tarifeye sorun yok

LG-H818 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eyvallah hocam saðolasýn sýkýntý olmaz dimi 19 tl yerine 20-25 tl olmaz tarife 10-15 geçtiði için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eyvallah hocam saðolasýn sýkýntý olmaz dimi 19 tl yerine 20-25 tl olmaz tarife 10-15 geçtiði için
    Yok hocam olmaz merak etme

LG-H818 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eyw iyi forumlar iyi günler ilginiz için tekrar teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tarife deðiþtirme kodu deðiþti yeni kodu SUPER3GB yazýp 7000 e mesaj atýlmasý gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

türkcell de yokmu buna benzer tarife
    [SIGPIC][/SIGPIC].

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri