Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Botech 207 HD ye baska uydunun yazilimi olur mu ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Botech 207 HD ye baska uydunun yazilimi olur mu ?

Merhaba arkadaslar bende botech 207 HD uydusu var bu uydunun en son yazilimi 2015 yilina ait 2016 da yeni yazilimi daha cikmamis bu uydunun alt ve üst modellerinde 2016 yilina ait yazilimlar var simdi ben diyorumki bu alt ve ust modellerin yazilimi indirip botech 207 ye yuklesem birsey olur mu yada baska modellerin yazilimi botech 207 HD ye uyumlu olurmu bende eski bir uydum var arcelik as 500 dci bu uyduya goldmaster 9600 modellerin yazilimi atmislardi ve uyumlu oldu bunun gibi olabilir mi beni bu konuda aydinlatirsaniz cok sevinirim.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı dj esref Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba arkadaslar bende botech 207 HD uydusu var bu uydunun en son yazilimi 2015 yilina ait 2016 da yeni yazilimi daha cikmamis bu uydunun alt ve üst modellerinde 2016 yilina ait yazilimlar var simdi ben diyorumki bu alt ve ust modellerin yazilimi indirip botech 207 ye yuklesem birsey olur mu yada baska modellerin yazilimi botech 207 HD ye uyumlu olurmu bende eski bir uydum var arcelik as 500 dci bu uyduya goldmaster 9600 modellerin yazilimi atmislardi ve uyumlu oldu bunun gibi olabilir mi beni bu konuda aydinlatirsaniz cok sevinirim.....
    O cihaza baska yazilim atmayi denemeyin ancak botech harici baska markalarda ayni modeli cikarirsa ancaj oyle atabilirsiniz arcelik modelini topfield firmasi cikardigi icin goldmaster arcelik topfield birbirine uyuyordu siz beklemede kalin bence

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    O cihaza baska yazilim atmayi denemeyin ancak botech harici baska markalarda ayni modeli cikarirsa ancaj oyle atabilirsiniz arcelik modelini topfield firmasi cikardigi icin goldmaster arcelik topfield birbirine uyuyordu siz beklemede kalin bence

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Cok Tesekkur Ederim Cevap Verdiginiz icin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri