Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Bugün foruma Direk giremedim, Ktunnel vasýtasýyla girebildim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CCW Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Command line'dan resimde gösterdiðim gibi ön belleði boþaltmayý deneyin.
    Malesef yaptým yine olmadý. hatta temp klasörün içindeki herþeyi sildim denedim yine olmadý. sistemi gerimi alayým ne.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ya arkadaþlar bir kaç gün önce görev yöneticisin'den ismini hatýrlayamadýðým bir programýn iþlemine son vermiþtim. ondan sonra böyle oldu. bilgisayarý 1 ay geri alacam bakalým olacakmý. veya sistemi geri almadan bu hatayý nasýl düzeltebilirim.
    Konu aliharbiye tarafýndan (10-09-2016 Saat 10:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Advanced Systemcare kurup bir tarama yapýn. Modemi resetleyin bir de tarayýcýyý geri kurun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar sistemi geri aldým olmadý. þimdi advanced systemcare'yi deneyim bakalým. olmasa son çare format atacam.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Fearless...! Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Advanced Systemcare kurup bir tarama yapýn. Modemi resetleyin bir de tarayýcýyý geri kurun.
    malesef olmadý.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar sorun devam ediyor yapamadým olmadý. ben birazdan format atacam. hadi hoþçakalýn, formattan sonra görüþmek üzere.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar formatta attým malesef olmadý muhtemelen ya modem ayarlarýnda bir þeyler var yada bulubduðum bölgede þebekede sorun var olabilir. neyse yarýn bakacam þimdi çok geç kaldým . iiii akþamlar hepinize.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar formatta attým malesef olmadý muhtemelen ya modem ayarlarýnda bir þeyler var yada bulubduðum bölgede þebekede sorun var olabilir. neyse yarýn bakacam þimdi çok geç kaldým . iiii akþamlar hepinize.
    Bu nasýl bir problem böyle,bende merak ettim valla.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar modem ayarlarýnda sýfýrladým yeniden kurdum. sýkýntý deam ediyor. sýk kullananlardan foruma giriþ yapamýyorum. googleye supersatforum yazýyorum öðle girebiliyorum. neyse herhalde bölgemle ilgili bir sorun olabilir diye düþünüyorum. artýk uðraþmayacam zira denemediðim hiç bir þey kalmadý olmuyor. olmuyor. eh na yapalým saðlýk olsun yinede þükürler olsun girebiliyorum. þimdilik böyle idare edecez.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar modem ayarlarýnda sýfýrladým yeniden kurdum. sýkýntý deam ediyor. sýk kullananlardan foruma giriþ yapamýyorum. googleye supersatforum yazýyorum öðle girebiliyorum. neyse herhalde bölgemle ilgili bir sorun olabilir diye düþünüyorum. artýk uðraþmayacam zira denemediðim hiç bir þey kalmadý olmuyor. olmuyor. eh na yapalým saðlýk olsun yinede þükürler olsun girebiliyorum. þimdilik böyle idare edecez.
    Arkadaþlar bu sorun ttnetten kaynaklýymýþ kullandýðým iss kotam dolmuþ ttnet kurumuda aklý sýra bana haber edecek, meðer kotam yüzündemiþ kaç gündür bende boþu boþuna kendimi yordum.
    ÝSS demek internet servis saðlayýcý demek. ingilizceside internet service providir. imiþ. sevgiler saygýlar. böylece sorunun ne olduðunuda anladýk. bakalým ttnet kendini ne zaman geliþtirecek.
    LEBEN ?

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri