Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: SupersatForum Mobil Tablet Tema Sorunsalı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sorun varsa düzletilir. Lütfen mesajlarımızda biribirmizi kıracak kelimleri kullanmayalım. Forumun devamlılığı ve güncel teknoloji gelişimleri mecbur kıldığı için mobil versiyona geçildi. Şuanki mobil uygulama teması tabiki yıllardır alışa gelmiş olduğumuz temadan çok farklı. Alışkanlıklar kolay kolay değişmez. Bu yeni bir sistem türkiyedede bunu yapan kişi nerdeyse yok. İlerliyen zamanlarda biraz daha geliştirilerek kullanıcıların istediği özzellikle illaki eklnir. Ama bir anda olmasını beklemeyin. Vbulletinde bile yıllarca bir cok özellik eklendi.
    Volkanim vbulletinde mobil temada ileri duzeyde su an supersatforumun temasi, bunun disinda mobil temalar zaten boyle diger uydu sitelerinide takip ediyorum tema default siradan bir tema su an icin bu temanin ustunde tema yok yapanda yok bir kac kisiden teklif aldim bu stil gibisi yoktu illa bu tema secimi olacak diye birsey yok herkes mobilden girince ana temaya her zaman gecebiliyor masa ustu versiyon iste diyince.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Forumu bu halini hic begenmedim onceki hali daha kullnisli idi
    Alıntı mert383 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ya forumdan bende memnun değilim..yazılar seçilmiyor ipadden giriyorum..resmen işkence çekiyorum...masaüstü pc de sorun yok ama tablet versiyon berbat..acil eski sisteme dönülmeli..
    Alıntı mete55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Üstad şuan pc'de sorun oldugu için telefondan giriyorum, tema iyi degil sitenin enalta tüm siteyi gör linki olmalıki isteyen telefondan girdiginde alltaki linke gidip tıklayınca pc, teması görebiliriz umarım ekleyebilirsiniz.
    Sorunu çözdüm bazı telefonlarda sanırım ana stile dönmekte zorluk cekiyorsunuz mobil stilin en altına masaüstü versiyonun severek kullandıgınız stilin direk linkini ekledim tıklayın ana stile geri döneceksiniz problemin ortadan kalktıgını düşünüyorum bana mutlaka haber verin

*Stile dönerken mutlaka cep telefonundan veya tabletinizden masa üstü görünümü veya pc versiyonu mutlaka tik işareti olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Diğer forumlarda bu sorun olmuyor bende de

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hotbord_34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Diğer forumlarda bu sorun olmuyor bende de
    Diğer forumlarda mobil stil yok ise sorun olmaz daha öncede bizdede olmuyordu google mobil uyumluluk diye bir olay yarattı supersatforuma diyorki ya mobil uyumlu olursun diyor yada ben sana ziyaretçi göndermem sıralamadan düşürüm diyor.

Sorununun çözümünü bir üst msjda verdim bilgisayardan girenlerde sorun yok zaten cep telefonundan girenler ise mobil temada en altta linke tıklayacak geçecek ana stile (masa üstü görünüm ve pc versiyon gürünüm tik işareti mutlaka gerekiyor)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mobil uyumu artık çok önemli bir hale geldi. SEO işinde olan var mı bilmiyorum ama eğer bu uyum olmazsa kafadan 2-3 sayfa geriye düşmeyi bile zamanla yaşarsınız bu muhtemel bir durum. 2 senedir son çıkan tüm algoritmalarda payı büyüktür mobilin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sorunu çözdüm bazı telefonlarda sanırım ana stile dönmekte zorluk cekiyorsunuz mobil stilin en altına masaüstü versiyonun severek kullandıgınız stilin direk linkini ekledim tıklayın ana stile geri döneceksiniz problemin ortadan kalktıgını düşünüyorum bana mutlaka haber verin

*Stile dönerken mutlaka cep telefonundan veya tabletinizden masa üstü görünümü veya pc versiyonu mutlaka tik işareti olsun

Denedim ama yine pc görünüme geçmedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mete55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Denedim ama yine pc görünüme geçmedi.
    CEP Teli ayarlarında masaüst versiyon veya PC versiyon diye bir seçenekin aktif olması gerekiyor telden bir ekran göruntusu cekermisin ayarlarda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    CEP Teli ayarlarında masaüst versiyon veya PC versiyon diye bir seçenekin aktif olması gerekiyor telden bir ekran göruntusu cekermisin ayarlarda
    Tel. ayarlardan masaüstü stil göster deyince oldu,sorun yok

Sorun yaşayan arakadaşlarda tel, ayarlardan masaüstü stil göster yapsın.

Konu mete55 tarafından (16-09-2016 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tel. ayarlardan masaüstü stil göster deyince oldu,sorun yok

Sorun yaşayan arakadaşlarda tel, ayarlardan masaüstü stil göster yapsın.

resimler cikmamis ustad sorunu cozdugune sevindim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

resimler cikmamis ustad sorunu cozdugune sevindim
    Resimler PC de gözüküyor,telefondan gözüküyormu bakmadım.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri