Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: SupersatForum Mobil Tablet Tema Sorunsalı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mete55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Resimler PC de gözüküyor,telefondan gözüküyormu bakmadım.
    OLay bu masaüstü göster denilecek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kötü olan her girdigimizde telefonun ayarindan PC version ayarina girmemiz gerekiyor. Kayit olmuyor.

Yinede ugraslariniz icin tesekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kokane Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kötü olan her girdigimizde telefonun ayarindan PC version ayarina girmemiz gerekiyor. Kayit olmuyor.

Yinede ugraslariniz icin tesekkür ederim
    Bazi telefonlarda sikinti malesef oluyor idare etmek lazim alttan bir tik yeter

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Iste o alttan tik yetmiyor. Telefonun menüsünden PC versiona her ziman tik lazim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kokane Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Iste o alttan tik yetmiyor. Telefonun menüsünden PC versiona her ziman tik lazim
    2 tik yapin hocam [emoji1] teknolojiye ayak uyduracaz bende tapatalk kullniyrum oda rahat cafcafli degil ama [emoji1]

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    2 tik yapin hocam [emoji1] teknolojiye ayak uyduracaz bende tapatalk kullniyrum oda rahat cafcafli degil ama [emoji1]

Aynen tapatalk on numara beş yıldız olmuş [emoji106]

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Lutfen forumu eski haline getirin forum karmakarisik insan aradigini bulsmiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Lutfen forumu eski haline getirin forum karmakarisik insan aradigini bulsmiyor
    Forum zaten eski halinde cepten giriyorsaniz yonergeleri takip etmeniz gerekiyor mobil olayinda yapacak net birsey yok [emoji27]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Daha onceden de mobilden giriyordum eski hali geliyordu simdi nedrn boyle karmaşık anlamadim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Daha onceden de mobilden giriyordum eski hali geliyordu simdi nedrn boyle karmaşık anlamadim
    Hocam senin telde problem olabilir vallahide billahide benim telde böyle problem yok mobil temada oluyor normal eski stilde oluyor chrome vs indir telefona istersen sorunu aşacagına inanıyorum

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri