Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bugün foruma Direk giremedim, Ktunnel vasıtasıyla girebildim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bugün foruma Direk giremedim, Ktunnel vasıtasıyla girebildim.

Merhaba saygı değer arkadaşlar. sabahtan beri foruma girmeye çalışıyorum, mozilla ve mikrosoft edge ile denedim olmadı bana türk telekom yasaklı liste arasında yer aldığını yazdı sonra ktunnelden deneyim dedim, oldu girebildim. ne oluyor arkadaşlar. düne kadar bir şey yoktu. bugün bu iki mesajı ktunnelden yazdım bilgisi olan arkadaş varmı acaba saygılarımla aliharbiye.

Nötig. Mesajın yeri burası değilse affola. admin arkadaşlar gerekli yere taşıyabilirler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam bilgisayarın DNS ayarlarını değiştirirsen bu sorunu halledebilirsin.Ben farklı DNS kullanıyorum istersen yazabilirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Nasıl yasaklı site olacakki turk telekomdan bende giriyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba saygı değer arkadaşlar. sabahtan beri foruma girmeye çalışıyorum, mozilla ve mikrosoft edge ile denedim olmadı bana türk telekom yasaklı liste arasında yer aldığını yazdı sonra ktunnelden deneyim dedim, oldu girebildim. ne oluyor arkadaşlar. düne kadar bir şey yoktu. bugün bu iki mesajı ktunnelden yazdım bilgisi olan arkadaş varmı acaba saygılarımla aliharbiye.

Nötig. Mesajın yeri burası değilse affola. admin arkadaşlar gerekli yere taşıyabilirler.
    Telekomdan girince ne gibi uyarı veriyor ekran görüntüsü atarmısın bize gelen herhangi bir ihlal mahkeme vs kararı yok ayrıca turk telekom vodafone avea gibi hatlardanda girdim problem gorunmuyor bilgisayara ekstra kelime odaklı program vs kurduysan bilemem
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar direk girince bu hatayı alıyorum. Server Error in '/adilkullanimuygulamasi' Application.

The resource cannot be found.

Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /adilkullanimuygulamasi/index.aspx

Kullandığım dns nosu 8888 8844
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar direk girince bu hatayı alıyorum. Server Error in '/adilkullanimuygulamasi' Application.

The resource cannot be found.

Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /adilkullanimuygulamasi/index.aspx

Kullandığım dns nosu 8888 8844
    Üstad sen ne oldugu belirsiz program kurmussun kaldır bence onu bilgisayarından sitede sorun yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Günaydın arkadaşlar şimdi sık kullananlardaki supersat adresine tıkladım yine aynı hatayı aldım. google forum adresini yazdım tıkladım girebiliyorum. ama sık kullananlara aldımmı adresi giremiyorum. şu program ekle kaldıra listesini kontrol edeyim bakalım neler varmış. olmasa böyle idare edecem şükürki girebiliyorum.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Command line'dan resimde gösterdiğim gibi ön belleği boşaltmayı deneyin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar düzeltme adına yapmadığım hiç şey kalmadı. acaba format atmadan halletmem mümkün değilmi. kısayol sık kullananlardan giremiyorum. googleye forum adresini yaz gir sorun yok. ne yapacaz ya....
    LEBEN ?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri