Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: SupersatForum Mobil Tablet Tema Sorunsalı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart SupersatForum Mobil Tablet Tema Sorunsalı ?

Forumu bu halini hic begenmedim onceki hali daha kullnisli idi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Forumu bu halini hic begenmedim onceki hali daha kullnisli idi
    Ceptenmi giriyorsunuz ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ya forumdan bende memnun değilim..yazılar seçilmiyor ipadden giriyorum..resmen işkence çekiyorum...masaüstü pc de sorun yok ama tablet versiyon berbat..acil eski sisteme dönülmeli..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mert383 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ya forumdan bende memnun değilim..yazılar seçilmiyor ipadden giriyorum..resmen işkence çekiyorum...masaüstü pc de sorun yok ama tablet versiyon berbat..acil eski sisteme dönülmeli..
    Yazılar nasıl seçilmiyor özel mobil tema yapıldı siteye ben hiç sorun yaşamıyorum tapatalk mobil tema devam ediyoruz zorunlu değilki mobil tema masa üstü versiyona geçme menusu var ise geçebilirsiniz google amca mobil tema yüzü olmayan siteleri internet ölüm mezarlıgına gönderiyor % 70 foruma mobilden giriş var.

Evde tablette var sarza baglayıp ondanda gireyim bakalım nasıl gorunuyor site

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yazılar nasıl seçilmiyor özel mobil tema yapıldı siteye ben hiç sorun yaşamıyorum tapatalk mobil tema devam ediyoruz zorunlu değilki mobil tema masa üstü versiyona geçme menusu var ise geçebilirsiniz google amca mobil tema yüzü olmayan siteleri internet ölüm mezarlıgına gönderiyor % 70 foruma mobilden giriş var.

Evde tablette var sarza baglayıp ondanda gireyim bakalım nasıl gorunuyor site
    Yalan mı söylüyoruz....yazılar küçücük..beyaz ton ağırlıkta yeşil renk bi şekilde..resmen işkence çekiyırum...masaüstü ana stil ..kullanıyorum..mobile alıncada aynı ..ben memnun değilim..
    Eskiden istemediğimiz bölümleri dahi yandaki tik ten kaldırıyorduk.,oda yok artık..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mert383 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yalan mı söylüyoruz....yazılar küçücük..beyaz ton ağırlıkta yeşil renk bi şekilde..resmen işkence çekiyırum...masaüstü ana stil ..kullanıyorum..mobile alıncada aynı ..ben memnun değilim..
    Eskiden istemediğimiz bölümleri dahi yandaki tik ten kaldırıyorduk.,oda yok artık..
    Yalan soyluyorsunuz demedim yapacak birsey yok ana temaya gececeksiniz mobil tema olayi malesef boylede ben ana temaya gecebiliyrum her zaman forumdada bu konu mevcut

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yalan soyluyorsunuz demedim yapacak birsey yok ana temaya gececeksiniz mobil tema olayi malesef boylede ben ana temaya gecebiliyrum her zaman forumdada bu konu mevcut

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Üstad şuan pc'de sorun oldugu için telefondan giriyorum, tema iyi degil sitenin enalta tüm siteyi gör linki olmalıki isteyen telefondan girdiginde alltaki linke gidip tıklayınca pc, teması görebiliriz umarım ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tabletten cekilmis site resimleri ana stille oynanmadi arkadaslar ben bunu anlatmaya calisiyorum
    Konu Editor tarafından (15-09-2016 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mete55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Üstad şuan pc'de sorun oldugu için telefondan giriyorum, tema iyi degil sitenin enalta tüm siteyi gör linki olmalıki isteyen telefondan girdiginde alltaki linke gidip tıklayınca pc, teması görebiliriz umarım ekleyebilirsiniz.
    Masa üstü versiyona tıklayacaksınız ayarlardan ?
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sorun varsa düzletilir. Lütfen mesajlarımızda biribirmizi kıracak kelimleri kullanmayalım. Forumun devamlılığı ve güncel teknoloji gelişimleri mecbur kıldığı için mobil versiyona geçildi. Şuanki mobil uygulama teması tabiki yıllardır alışa gelmiş olduğumuz temadan çok farklı. Alışkanlıklar kolay kolay değişmez. Bu yeni bir sistem türkiyedede bunu yapan kişi nerdeyse yok. İlerliyen zamanlarda biraz daha geliştirilerek kullanıcıların istediği özzellikle illaki eklnir. Ama bir anda olmasını beklemeyin. Vbulletinde bile yıllarca bir cok özellik eklendi.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri