Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Fenerbahçe

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Fenerbahçe

Fenerbahçe, önceki gece
    Avrupa Ligi'ndeki ilk maçında Zorya'ya son saniyede gol atarak 1 puanı kurtarırken, teknik direktör
    Dick
    Advocaat'ın basın toplantısındaki sözleri maçın da önüne geçti.
    Fenerbahçe'nin teknik patronu
    Dick Advocaat'ın "Kadromuzda üst seviye futbol oynayamayacak oyuncular var" demesi büyük yankı uyandırdı. Kamuoyunda, "Advocaat hangi futbolcuları kastetti" sorusu sorulurken, herkes farklı tahminlerde bulunmaya başladı. Fotomaç gazetesinde yer alan habere göre;
    Advocaat'ın futbolcularla ilgili çok konuşulacak raporu şöyle:
    EMMANUEL EMENIE
    FERNANDAO
    AATIF CHAHECHOUHE
    SALİH UÇAN
    OZAN TUFAN
    MIROSLAV STOCH
    Öte yandan Advocaat'ın üç futbolcuyu ise beklentilerin çok altında kalmakla eleştirdiği belirlendi. İşte o isimler ve hocanın görüşleri:
    ROMAN NEUSTADTER
    GREGORY VAN DER WIEL
    JOSEF DE SOUZA

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu senede boş geçecek gurur duy aziz efendi eserinle bu futbola kadıköyde birde gs mağlubiyeti ballı kaymak olur belki o gün kurtuluruz azizden

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karakutu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu senede boş geçecek gurur duy aziz efendi eserinle bu futbola kadıköyde birde gs mağlubiyeti ballı kaymak olur belki o gün kurtuluruz azizden

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten en büyük korkum o mac. O macida yenilirsek benim futbol hevesim tamamen kacacak.

Tabi bide ManU macindan cekiniyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tebrikler fenerbahçeye Feyenord gibi takımı eze eze yenmeyi başardı ve gurup lideri oldu bir beşiktaş taraftarı olarak tebrik ediyorum türkiyenin yüz akı takımlarımıza avrupa liginde başarılar diliyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri