Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoðrafçýlýk Kursu Foto Life Akademi

Foto Life Akademi Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. , Bakýrköy, Taksim, Kadýköy, Avcýlar, Beylikdüzü, Maslak ve Beþiktaþ’ta bulunan þubelerinde alanýnda uzman eðitmenlerini bir araya getiriyor ve temel - mesleki atölyeleri ile farklý bir kurs anlayýþý sunuyor.

Foto Life Akademi, alanýnda uzman fotoðrafçýlýk eðitmenleri, temel ve mesleki atölyeleri, etkinlik ve gezi hizmetleri ile fotoðraf meraklýlarýna farklý bir kurs anlayýþý sunmaktadýr.

Temel Fotoðrafçýlýk Kursu Erken Kayýt Fýrsatý!

Fotoðrafçýlýk kursu kampanyasý arayanlar için Foto Life Akademi’den Temel Fotoðrafçýlýk Eðitimi!

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. almak istiyor ancak ders ücretlerinin fazlalýðýndan mý yakýnýyorsunuz? Foto Life Akademi sizlere kaçýrýlmayacak bir kampanya hazýrladý…

Eðitim takvimimizden herhangi bir Temel Fotoðrafçýlýk Kursu’nu seçerek en az 15 gün önceden eðitime kayýt yaptýrdýðýnýz taktirde 880 TL yerine 440 TL ödeyeceksiniz! Bu fýrsatý kaçýrmayýn!

Arkadaþýnýza Hediye Edin!

Ýster kendiniz isterseniz arkadaþlarýnýz için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. kampanya fýrsatýný kaçýrmayýn. Hemen kaydýnýzý yaptýrmak için fotoðrafçýlýk eðitimi danýþmanlarýmýzý arayýn. Temel Fotoðrafçýlýk Kursu eþinize, sevgilinize ve arkadaþlarýnýza unutamayacaklarý bir hediye olacak.

Doðum günlerinin ve yýldönümlerinin klasik hediyelerinden kurtularak sevdiklerinizle birlikte hobinizi eðitim alarak pekiþtirecek ve eðlenceli zamanlar geçireceksiniz. Temel Fotoðrafçýlýk Kursu ile fotoðraf tekniklerini, ýþýk ve diyafram ayarlarýný, hangi lensin nerede kullanýlacaðýný, hangi makinenin size uygun olduðunu; kýsacasý fotoðrafýn nasýl çekileceðini öðreneceksiniz. Bu kampanya kaçmaz…

Temel Fotoðrafçýlýk Kursu eðitim programýný incelemek için Temel Fotoðrafçýlýk Eðitimi sayfamýzý ziyaret edin.

Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.