Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: HD KANALLAR DONUYOR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart HD KANALLAR DONUYOR

bugün aldığım pıko-500hd uydu alıcısı cihazı kurdum fakat trt hd paketi sinyal alamıyor.diğer hd kanallarda ya sürekli donuyor yada sinyal alamıyor.tv markam sunny sn039ld12.lütfen çözüm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Canak anteninizde problem mevcut trt paketi sinyalinin cok iyi ayarlanması gerekiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sorun cihaz da da olabilir ilk once var ise baska bir cihazin de baska cihazda sinyali kontrol et ondan sonra yine su yeni aldigin cihazi dene birader

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim cevaplarınız için.ama yinede donma oluyor başka tvdede.çanaklarda hd destekleme veya desteklememe diye ayrım var mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı eyups20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkür ederim cevaplarınız için.ama yinede donma oluyor başka tvdede.çanaklarda hd destekleme veya desteklememe diye ayrım var mı
    tv desteleme olayı olmaz çanak,kablo,lnb,cihaz bunları iyice kontrol et veya bilen birine ettir.......
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı eyups20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    %100 canakanten ayarsız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aldığım yere gittiğimde lnb den olduğunu söyledi.daha sonra servise götürdüm bakalım yarın belli olucak kesin sonuç

Kullanıcı Bilgi Menüsü

donma sorunu cihazın işlemcisindeymiş cihaz değişti ve gayet güzel çalışıyor.fakat hala trt kanallarını izleyemiyorum.hd olmayanlarda dahil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

donma sorunu cihazın işlemcisindeymiş cihaz değişti ve gayet güzel çalışıyor.fakat hala trt kanallarını izleyemiyorum.hd olmayanlarda dahil.
    Canak ayar istiyo ustad trt paketi sinyali zayif uyduda

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ama diğer scard uydu cihazında hepsini izleyebiliyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri