Evlilikleri bir türlü rayýnda gitmeyen ve Hale Keleþ'ten iki, Yeþim Erçetin'den ise bir kýzý olan, Matraþ Deri'nin eski veliahtý Emre Matraþ, önceki gün bir park köþesinde objektiflere takýldý.Þuan çalýþmadýðýný, hatta borç bataðýnda olduðunu söyleyen Matraþ, varlýklý hayatýna dönmek için amcasýna açtýðý miras davanýn sonucunu bekliyor. Matraþ, zamanýnda psikolojik destek de aldýðýný da söyledi.

Bir dönem Türkiye’nin zengin iþ adamlarýndan biri olan Emre Matraþ, þimdilerde sefalet dolu bir hayat sürüyor. Sabah gazetesinden Okan Filizçay'ýn haberine göre annesinin 11 liralýk ilacýný dahi alamadýðýný söyleyen Matraþ, bu durumdan dolayý merhum babasýnýn aldýðý antikalarý sattýðýný açýkladý. Dört yýl önce geçimini saðlayabilmek için taksi þoförlüðü yapan eski iþ adamý, biten evlilikleriyle ilgili de itiraflarda bulundu.

'EÞÝM ÇOCUK BÝLE ALDIRMIÞ'

13 yýllýk eþi, iki çocuðunun annesi Hale Keleþ'ten Temmuz 2010'da boþanan Matraþ, eski eþi Hale Haným hakkýnda þöyle konuþtu: "Hale'ye, biz ayrýldýktan sonra kýzlarýmýn yaþadýðý eve, baþka bir adamýn girmesini istemediðimi söylemiþtim. Fakat sonrasýnda benimle evliyken baþkasýndan çocuk aldýrdýðýný öðrendim. Hatta ayrýldýktan aylar sonra bir erkekle maç izlemeye gittikleri sýrada gazeteciler tarafýndan görüntülenince haklarýnda yanlýþ haber yapýlmasýn diye telaþ yapýp benden yardým istemiþti. Sonra öðrendim ki o kiþi, benimle evliyken de hayatýndaymýþ."

Eski iþadamý, kýzý Masal'ýn annesi eski eþi Yeþim Erçetin içinse þöyle konuþtu: "Yeþim, televizyon programlarýna çýkýp benim ona para vermediðimi söyledi. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Yeþim ile kýzým Masal için görüþüyorum."

'AKBÝL DOLDURACAK PARAM YOK'

Emre Matraþ, 19 Ekim'de gerçekleþecek davanýn lehine sonuçlanmasý halinde soyadýný deðiþtireceðini dile getirirken sözlerine þöyle devam etti: "200 bin dolarlýk arabalar kullanýyordum ama þu an Akbil dolduracak para bulamýyorum. Diðer yolculardan rica ediyorum."

Annesine ilaç alacak, hatta otobüse binecek parasý kalmadýðýný söyleyen Matraþ, tüm günlerini bir parkta geçiriyor. Kaynak Mynethaber