Konuya Etiketlenenler

Sayfa 28/36 İlkİlk ... 318192021222324252627282930313233343536 SonSon
359 sonuçtan 271 ile 280 arası

Konu: Vestel SMART 4K Kullananlar Kulubü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

4K-3D SMART 49UA9400 49" LED TV

Bendeki de bu model ama ben bu televizyonu kendisiyle değil HDMI portlarına 2 uydu cihazı bir tablet ve 1 adet android player ekledim öyle kullanıyorum. Görüntü kalitesi çok iyi bir tv. Ayrıca telefondan bile bağlanılabiliniyor. Hatta networktan win 10 üzerinde oynatılan medyalar bile yollanabiliniyor. En hoşuma giden kısmı da bluetooth kulaklık bağlanılması. Kendi smart olayı bence berbat donmalar kapanıp açılmaları çok sıkıcı. Tabi bendeki eski bir model.
    İki adet iptv uygulaması var net üzeri çalışan. ssiptv güzel çalışıyor ama her panel akışını desteklemiyor. O da sıkıntılı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ï‡*
     mb130 sn8154802800252 bu modelin ful yazlımı varmı var muknse baylaşırsan sevinirim bd bunun bvr özeliği aktif oluyomu yardımcı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı empu_1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ï‡*
     mb130 sn8154802800252 bu modelin ful yazlımı varmı var muknse baylaşırsan sevinirim bd bunun bvr özeliği aktif oluyomu yardımcı
    Full yazılım için üstte size link vermiştim, linkte full yazılım başlığı altından seri no ile temin edebilirsiniz. full yazılımlara servis arkadaşlar erişebiliyor sadece. pvr özelliği modlama ile aktif oluryor, vestel malesef lisans ücreti ödememek için pvr özelliğini aktif etmiyor.

mesela her modelde olmasada bazı özellikler kapatılıp açılabiliyor editleme ile bunların kapalı olma nedeni genelde lisans ücretinden kaynaklanıyor.

netflix, digitürkplay,tivibu vs. bazı uygulamalar.
    usalas (motorlu çanak kullanıcıları için)
    Pvr
    hdr
    dolby audio gibi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler çok faydalı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart tv board modeli

s.a vestel smart 4k televizyonumun anakart modelini nasıl ögrenebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı akan17 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    s.a vestel smart 4k televizyonumun anakart modelini nasıl ögrenebilirim
    Menü+4725 tuslayip, servis menüsüne girin, açılan menüde en üst satirda mb100-mb120-mb130 gibi yazar.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler üstat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende denicem umarım netflix yüklenir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustam kolay gelsin konunun üzerinden zaman geçmiş ama bana da şimdi lazım oldu bende de 48ua9300 var anakart mb100 netflix için forumda benzer bir başlık buldum
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Burada 1505 kodunu girerek yükleyin diyor ama direk yüklediğimiz zaman fabrikasyon yazılımı yedeklemezsek sıkıntı çıkar mı senin tarif ettiğin yoldan yedeklemeli daha kesin gibi görünüyor diğer yol biraz basit gibi ama sıkıntı olur mu diye düşünüyorum teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Droit Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ustam kolay gelsin konunun üzerinden zaman geçmiş ama bana da şimdi lazım oldu bende de 48ua9300 var anakart mb100 netflix için forumda benzer bir başlık buldum

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Burada 1505 kodunu girerek yükleyin diyor ama direk yüklediğimiz zaman fabrikasyon yazılımı yedeklemezsek sıkıntı çıkar mı senin tarif ettiğin yoldan yedeklemeli daha kesin gibi görünüyor diğer yol biraz basit gibi ama sıkıntı olur mu diye düşünüyorum teşekkürler
    Merhaba linkten güncel yazılımı indirip yükleyin, yazılımlar orijinal fabrika yazılımı, yazılım guncellediginizde Netflix gelecektir, gelmezse modlama yaparsınız.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Sayfa 28/36 İlkİlk ... 318192021222324252627282930313233343536 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (1 Uye ve 1 Misafir)

1. airjoordan

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri