Konuya Etiketlenenler

Sayfa 36/36 İlkİlk ... 112627282930313233343536
359 sonuçtan 351 ile 359 arası

Konu: Vestel SMART 4K Kullananlar Kulubü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Murry3 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bunu yükledim ama tüm kanalların hepten yeri değişti. Bana lazım olan sadece D-smart'ın hazır kanal listesi sanırım. Bunu bulabileceğim bir yer var mıdır?
    D smart kanallarini one alacaksiniz sadece d smart olan liste yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. d smart listeyi one alıverdim başka türlü liste olmaz illaki listen bozulacak sonucta bu listeyi düzenleyen biziz

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Murry3 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bunu yükledim ama tüm kanalların hepten yeri değişti. Bana lazım olan sadece D-smart'ın hazır kanal listesi sanırım. Bunu bulabileceğim bir yer var mıdır?
    Tv'de ilk kurulumda dsmart seçeneği yok mu?
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

var ama d smart kurulum yaptığımda kanallar 0 geliyor hiç bir kanal çıkmıyor.. servise gitmeden önce hazır kanal listesi geliyordu. servise gitti geldi böyle oldu.. adamlara söyledim biz bişey yapmadık sizde sorun var dediler. d-smart la görüştüm. cam modül şifre kırıcı sadece listeyi tv'nizde bulabilirsiniz dediler. servise tekrar söyledim bizde böyle bişey bulunmuyor dedi. bi dünya oraya git buraya git yaptım bir türlü bulamadım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

var ama d smart kurulum yaptığımda kanallar 0 geliyor hiç bir kanal çıkmıyor.. servise gitmeden önce hazır kanal listesi geliyordu. servise gitti geldi böyle oldu.. adamlara söyledim biz bişey yapmadık sizde sorun var dediler. d-smart la görüştüm. cam modül şifre kırıcı sadece listeyi tv'nizde bulabilirsiniz dediler. servise tekrar söyledim bizde böyle bişey bulunmuyor dedi. bi dünya oraya git buraya git yaptım bir türlü bulamadım..
    Simbanin verdigi kanal listesi ile duzeldimi durum peki? Liste gayet duzgun olmuş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1'e 1 değil ama gayette güzel valla eline emeğine sağlık @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. .. ulusal kanallar başta sonra sinema kanalları fln geliyor.. cok sükür.. en azından 600 700 kanal arasından aramadan cok cok iyi.. liste düzenleme programı bulamadım belki o şekilde de halledebilirdim ama sagolun valla emeklerinize.. tekrardan teşekkür ederim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vestel, Toshiba, regal vs. vestel üretimi mb130 ve mb230 anakartli smart TV'lere, exxen, dsmart go, twinch, Ssport + uygulamaları eklenmiş.

Konu A.Bozoğlu tarafından (16-04-2021 Saat 22:07 ) değiştirilmiştir.
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Vestel, Toshiba, regal vs. vestel üretimi mb130 ve mb230 anakartli smart TV'lere, exxen, dsmart go, twinch, Ssport + uygulamaları eklenmiş.

mb 100 lerde değişen birşey olmamış ustad
    Konu A.Bozoğlu tarafından (16-04-2021 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mb100 ve mb 120'lere uzun zamandır destek vermiyorlar.
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket

Sayfa 36/36 İlkİlk ... 112627282930313233343536

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri