Konuya Etiketlenenler

Sayfa 3/36 İlkİlk 1234567891011121328 ... SonSon
359 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Vestel SMART 4K Kullananlar Kulubü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yararlı bi konu olmuş hocam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vestel 50ub8300 4k aldım. Oldukça tatminkar ben beğendim.
    PHİLİPS 40PFL6606K--NEXT MACHİNA 3D GRİ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erenlerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hayirli olsun ustad bendede 43ua var 4k ve diger hd kanallar internette gezmek youtube ve diger uygulamalar cok basarili

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erenlerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hayırlı olsun.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Leandros Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkür ederim, başka bir kaynaktan öğrendim ne yapılması gerektiğini. Hatta gerekli değişiklikleri de yaptım.

İlginize teşekkürler
    Merhaba bende bu tv den aldım. DTS ayarlarını nasıl yaptınız anlatırmısınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ardo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba bende bu tv den aldım. DTS ayarlarını nasıl yaptınız anlatırmısınız.
    Fat32 formatlı boş flash diske yeni bir klasöt oluşturun ve adını downloadprofile.mb120 yapın. (Eğer anakartınız mb100 ise mb100 yapın. Servis menüsüne girdiğinizde üst tarafta MB100 veya MB120 diye anakartınızın bilgisi yazıyor)

Televizyona takın ve Menu + 4725 tuşla servis menüsüne girin.
    Servis menusünde “usb operations” üzerine gidip OK tuşuna basın.
    Böylece Tv nizden editlenecek dosya flash diske indirilmiş olacak.

Flashı bilgisayara takın ve içindeki dosyaların yedeğini alın. Bir problem olursa orijinal dosyalar elinizde olsun.
    mb120_swprofile.bin dosyasını bilgisayara kopyalayın ve diğer dosyaları flashtan silin.

Swprofile BİN_Pathcer programını açın ve Swprofile BİN butonuna basarak bu dosyayı bulun.
    İstediğiniz değişiklikleri yapın ve Patch! butonuna basın.

Yeni oluşturulan dosyanın uzantısındaki patcher kısmını silin. Yani dosya adı mb120_swprofile.bin olacak.
    Flash diske profile isimli bir klasör oluşturun ve bu dosyayı içine atın.
    TVye takın ve yine menü + 4725 tuşlayarak servis menüsüne girn. “usb operations” üzerine gidip OK tuşuna basın
    Televizyonu kapatın (tamamen kapanmasını bekleyin) ve yeniden açın.

Bu yukarıda yazdıklarım bu işlemleri yaparken kendim için hazıtladığım nottan alıntı. Üzerinden zaman geçti ve sadece bir kez yaptım bu işlemi o nedenle çok ayrıntılı hatırlamıyorum başka bir şey yaptım mı yapmadım mı. Size önerim dosya üzerinde değişiklik yaparken sadece emin olduğunuz ve ihtiyacınız olan değişiklikleri yapın. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ancak bazı eksikler vardı. Yine de yardımcı olacaktır. Özellikle bazı seçeneklerin ne işe yaradığı hakkında fikriniz olur ki DTS için yapılması gerekenler mevcut. Ben yaptım ve sıkıntısız kullanıyorum.

Her ne kadar basit ve zararsız gözükse de televizyonunuz için önemli dosyalar üzerinde oynama yapıyorsunuz ve bu nedenle bir risk alıyorsunuz. Ben bu riski göze aldım, denedim ve başarılı oldum ancak bu herkesin başırılı olup sıkıntı yaşamayacağı anlamına gelmiyor. Seçim sizin.
    Konu Leandros tarafından (16-11-2016 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar benim tv ua9300 48 yazılım versiyonu mb120 yazıyor güncel olan yazılım bumu bilgisi olan varmı bi zahmet yardımcı olurmusunuz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Great Thank YOU!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart tesekkurler

tesekkurler simdi deneyecegim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 4k

elinize emaginize sağlık

Sayfa 3/36 İlkİlk 1234567891011121328 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri