Konuya Etiketlenenler

Sayfa 35/36 İlkİlk ... 10252627282930313233343536 SonSon
359 sonuçtan 341 ile 350 arası

Konu: Vestel SMART 4K Kullananlar Kulubü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı turan45 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yuklenıyor gorunuyor ama kanal lıstesı gorunmuyor tvyı kapattım actım olmadı malesef ugras verdıgınız ıcın cok tesekkur ederım saygılar
    Tv yi ilk kurulumdan fabrika ayarlarina geri dondurun wevd storeden ssiptv tekrar ekleyin uygulamada kanallari gorememeniz entresan veya tv nize uygun guncel yazilim yuklemeniz tavsiye edilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam gelmiş olması lazım ben listeyi yukledim gorunuyor siz tv nizi fişten cekin tekrar takın ssiptv uygulamasına girin oynatma listemde olması lazım bendede aynı tv var cunki

Ben sizin tv nize baglandım cunki alttada liste var oldugu gorunuyor
    Üstat listeyi external playlist yazan kısımdan yükleyin, my playlist yazan yerden yükleyince görünmüyor.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Üstat listeyi external playlist yazan kısımdan yükleyin, my playlist yazan yerden yükleyince görünmüyor.
    Üstadım ben listeyi tv ye yukledim arkadaşın bende liste gorunuyor (ss ip tv de) tum dostlarada bu sekil yuklediydim problem olmuyordu. ama tv de oynatıcı listeye girince hiç bir kanal gelmiyor sanırım yazılım ile alakalı bir durum var bence youtubenin arızalanması gibi sanırım
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben hep external playlist yazan kısımdan yüklüyorum hocam, my plasylist yazan yerden yükleyince bende göremiyorum listeyi.
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben hep external playlist yazan kısımdan yüklüyorum hocam, my plasylist yazan yerden yükleyince bende göremiyorum listeyi.
    Değişik değişik durumlar sanırım bozoglu hocam benim verdigim liste var onu yukluyormusunuz tv nize o listede mesela timur medya tv var o bende göstermiyor ama vlc player ve android cihazlarda sorunsuz acıyor ayrıca beko ssiptvdede sorun yokmuş vestelde problem var dedi kanalın sahibi birde sen bakabilirmisin yeni verdigim listede 37 numarada
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Link olarak yükledim ama yayın açılmadı.

ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Link olarak yükledim ama yayın açılmadı.

bendede açmıyor vlcde ve androidte var ama daha önce kısa linki vardır bu kanalın o zaman acıyordu sonra bu uzun linkle acılmıyor vestellerde acılmıyor dedi kanalın sahibi
    Kullandıgım ekipmanlar;

8. 31-12-2020, 18:24

Sebep
    alakasız seyler yazmayın konulara

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba, bende 4K SMART 55UA8300 televizyonu kullanıyorum. D-smart cam modülle normal yayınlarımı alıyordum. Televizyon ekranının içinde bir kaç toz lekesi var diye servise gönderdim temizleyip yeni yazılım yüklemişler fakat şu anda cam modülü taktığım zaman D-smart araması yaptığımda hazır kanal listesi gelmiyor. Türksat tüm kanallar çıkıyor. ne yaptıysam çözemedim. Gerek D-smart gerekse Vestel yetkili servis hiç biri çözüm bulamadı bu şekilde kullanacaksınız dediler. Sizler bu işin daha ustası olduğunuzdan bir de sizlere sormak istedim. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır? yardımcı olabilir misiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Murry3 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba, bende 4K SMART 55UA8300 televizyonu kullanıyorum. D-smart cam modülle normal yayınlarımı alıyordum. Televizyon ekranının içinde bir kaç toz lekesi var diye servise gönderdim temizleyip yeni yazılım yüklemişler fakat şu anda cam modülü taktığım zaman D-smart araması yaptığımda hazır kanal listesi gelmiyor. Türksat tüm kanallar çıkıyor. ne yaptıysam çözemedim. Gerek D-smart gerekse Vestel yetkili servis hiç biri çözüm bulamadı bu şekilde kullanacaksınız dediler. Sizler bu işin daha ustası olduğunuzdan bir de sizlere sormak istedim. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır? yardımcı olabilir misiniz?
    Bunu yukleyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bunu yükledim ama tüm kanalların hepten yeri değişti. Bana lazım olan sadece D-smart'ın hazır kanal listesi sanırım. Bunu bulabileceğim bir yer var mıdır?

Sayfa 35/36 İlkİlk ... 10252627282930313233343536 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri