Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Super Lig Yayýn ihalesini Hangi Platformun Almasýný Ýstersiniz?

Katýlýmcý sayýsý
184. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Digitürk

28 15.22%
  • D Smart

22 11.96%
  • Turk Telekom TiviBu

45 24.46%
  • Turkcell TV Plus

5 2.72%
  • Tele Dünya

3 1.63%
  • Yabancý Platformlar

81 44.02%
Sayfa 1/5 12345 SonSon
46 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Super Lig Yayýn ihalesini Hangi Platformun Almasýný Ýstersiniz?'

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Super Lig Yayýn ihalesini Hangi Platformun Almasýný Ýstersiniz?'

Türkiye Futbol Federasyonu Baþkaný Yýldýrým Demirören, Spor Toto Süper Lig maçlarýnýn yayýn ihalesiyle ilgili deðerlendirmede bulunmak üzere kulüp temsilcileriyle bir araya geldi.
    TFF Hasan Doðan Milli Takýmlar Tesisleri'nde gerçekleþtirilen ve yaklaþýk 2 saat süren toplantýnýn ardýndan açýklamalarda bulunan Demirören, ihale için 5'i Türk 1'i Avrupalý olmak üzere 6 firmanýn müracaat ettiðini belirterek, "Kulüpler Birliði Vakfý ile bir ihale komisyonu kurduk. Komisyonla beraber tüm firmalarla tek tek görüþtük. UEFA'dan ve Ýngiltere'den gelen danýþmanlarla yeni bir paket sistemi oluþturma çalýþmalarý yaptýk. Bu çalýþmalarla ilgili Kulüpler Birliði Vakfý ve tüm kulüplere bilgi verildi. Onlarýn görüþleri alýndý." diye konuþtu.
    Yukarýda verdigim haberdede görüldügü gibi 2017 sezonu yeni ihale ile platformlardan birine verilecek hangi platformun almasýný isterdiniz.?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ankete tüm platformlar yayýnlamalý seçenegide olmalý.

Tüm platformlar yayýnlamalý kim kaliteli ve ucuz üyelik seçenekleri saglarsa ona üye olurduk.

Tekelcilige karþýyým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mete55 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ankete tüm platformlar yayýnlamalý seçenegide olmalý.

Tüm platformlar yayýnlamalý kim kaliteli ve ucuz üyelik seçenekleri saglarsa ona üye olurduk.

Tekelcilige karþýyým.
    Öyle vermiyorlar iþte ustam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Öyle vermiyorlar iþte ustam
    Öyle verme yetkisi TFF.de isterseler olur ama nedense yapmýyorlar.

Ýhalede Digitürk ve Tivibu baya kapýþacaklar artýk kim galip gelir bilemiyorum.

Diger katýlýmcý olan Dsmart vb. nal toplar diyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Turk Telekom TiviBu þirketinin bu ihaleyi kazanmasýný isterdim .... diðer þirketler daha katý tutumlu býrakýn maçý þifresiz izletmeyi , maç özetlerini bile halka izletmiyorlar.... bu konuda Turk Telekom TiviBu benim için daha avantajlý diyebilirim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kim alýrsa alsýn bedava izlenmeyecek keþke yabancý kanallarda verse de cccamda izlenebilse

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sensi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Turk Telekom TiviBu þirketinin bu ihaleyi kazanmasýný isterdim .... diðer þirketler daha katý tutumlu býrakýn maçý þifresiz izletmeyi , maç özetlerini bile halka izletmiyorlar.... bu konuda Turk Telekom TiviBu benim için daha avantajlý diyebilirim...
    Maç özetleri ayrý pakette satýlýyor.

Mesela þimdi TRT, TFF. 1. lig yayýn haklarýný tekrar aldý bu pakette Süper lig maç özetleride dahil.

Kýsaca bu hafta itibariyle maç özetlerini izleyebilecegiz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

beIN Sports 1/2/3/4/5/6/7 alýrsa kart paylaþýmý ile izlenmeye devam edermi soru iþareti????? hemen sistem deðiþtirirler bize geldimi akýllanýr bunlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mete55 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Maç özetleri ayrý pakette satýlýyor.

Mesela þimdi TRT, TFF. 1. lig yayýn haklarýný tekrar aldý bu pakette Süper lig maç özetleride dahil.

Kýsaca bu hafta itibariyle maç özetlerini izleyebilecegiz.
    biliyorum üstad özet görüntüleri bile diðer kanallara para ile satýldýðý bir yayýn pazarýnda futbolcu simsarlarý ve menejerler.. futbolcularýn demeçlerini bile yayýncý kuruluþlara para karþýlýðý satmaya baþladý yani bedava hiç bir þey yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bencede 1 den fazla platform satýn almalý ve tek elcilik bitmeli. tek kurulus alýyor maclarý istediði fiyata dayýyor millete birden fazla alan olursa hiç olmassa rekabet olur fiyatlar düþer birazda vatandasa yonelik biþeyler olmalý bence...

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri