Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Atlanta Diamond HDBOX ipTV kanal sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Atlanta Diamond HDBOX ipTV kanal sorunu

merhaba arkadaslar m3u seklinde iptv linkleri aldim web üzerinden sadece 40 - 50 tane iptv kanal yükleyebiliyorum. ancak bende binlerce kanal var. Bu kanali tek seferde nasil yükleyebilirim.
    sürüm 2,47 bu arada
    Tesekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bildiğim kadarı ile en fazla 50 adet IP adresi yükleyebiliyorsun cihaza daha fazla IP adresi yükleyemiyorsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seyfi505050 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bildiğim kadarı ile en fazla 50 adet IP adresi yükleyebiliyorsun cihaza daha fazla IP adresi yükleyemiyorsun
    Hocam bana gelen listede 1000'den fazla kanal listesi var. Acaba hazır kanal listesi editör programları ile bu kanalları yükleyebilir miyiz?
    Ya da yazılım sürümünü eski yapsak yükleyebilir miyiz?
    Bir diğer seçenek ise ; Acaba image atarken bu image dosyasını düzenleyip kanal listelerini ayarlama şansımız var mı teşekkürler

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eski yazılımında 10 adet adres satırı vardı yeni yazılım ile bu satır sayısı 50 adete yükseltildi konu bildiğim kadarı ile yazılımsal olduğundan cihazında hafızası desteklemediğinden şu anda yapılacak bir işlem yok gibi görünüyor.
    Konuyu daha iyi bilen arkadaşlar cevap verirlerse daha sağlıklı olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Maksimum 50 adet yüklenebiliyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri