Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arçelik A40-L9672 UHD TV Kilitleniyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Arçelik A40-L9672 UHD TV Kilitleniyor.

Merhaba Arkadaşlar,

Arçelik A40-L9672 ULTIMA UHD TV alalı 25 gün oldu son 1 haftadır TV seyreder iken TV yi kumanda ile kontrol edemiyorum. kumanda alıcı ışığı yanıyor kumanda tuşlarından TV ye ait hiç işlem yapılmayacak hale geliyor.
    TV üzerindeki kanal ses ve fonksiyon Joistiği bile görev yapmıyor.
    TV yi şartelinden kapatıp açınca TV düzeliyor.

Arçelik çağrı merkezini aradım sorun için arıza kaydı açtılar 4.11.2016 tarihinde servis gelmek için randevu verdi gelmedi,

TV nin sorunu hakkında bilgisi olan veya benim yaşadığım sorun ile karşılaşan varmı ? yardımlarınız için teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım kendinden uydulu tvlerde sorun aynı harici bir uydu alıcısı alacaksınız sorunu cözeceksiniz bende pilihp 123 ekran var ama dahili uydu alıcısı sıfır bende machina 3hd aldım süper şu anda sen daha ekonemik uydu hd cihazları var al tak sorunu düşünme sadece fikrimi söyleyeyim dedim saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uydu alıcısı içinde tvlerde genel problem mevcut benim evdede vestek 82 ekran var birden bire ekran gidip geliyor haftada 1 yapıyor bunu servise getirdik orada o haraketi yapmamış neymiş ben kameraya cekecekmişm bastan savma işler uydu alıcısı tv alırken ekstra normal uydu alıcıda olsun bu tv lerdeki uydu alıcı olayını yapamıyor bu firmalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

6 yıl Samsung 40D7000 kullandım dahili uydu alıcısı vardı hiç TV nin takıldınığını görmedim, Babamda Philips 32inch dahili uydu alıcılı TV var ondada bu problem olmadı,

şimdi TV kendi kendine medya oynatıcı açılıyor ve müzik çalıyor.

TV de bulunan tüm Radyo kanallarını silmiştim. medya oynatıcı sizce neden kendi kendine açılabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı glare Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    6 yıl Samsung 40D7000 kullandım dahili uydu alıcısı vardı hiç TV nin takıldınığını görmedim, Babamda Philips 32inch dahili uydu alıcılı TV var ondada bu problem olmadı,

TV de bulunan tüm Radyo kanallarını silmiştim. medya oynatıcı sizce neden kendi kendine açılabilir.
    USB takılı ise birden açılabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

USB takılı ama usb de ne film vardı nede video yoktu. sadece TV ye ait kanal dosyaları ve TV ayar dosyası var idi,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı glare Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Beyefendi kendinden uydulu televizyonlarda sorun yok demeyin lütfen. bir kere bu televizyonlarda hepsinde aynı sorun var. uydulu televizyonlarda sat tuşu yok. kanal arama kolaylaştırılmamış. kanal taşıma sorun. bir tv kanal ayarı kaç saat sürüyor bilginiz varmı. ben kendinden uydulu tv asla almam ve kullanmam. her zaman harici resiverlı tv kullanırım. ömrüne gelince ömürleri 5 yıl. 5 yıldan fazla ne çalışırsa kar. ve ben bu tür televizyonu tamirci olmama rağmen kendime bile tamir etmem. en adisini alır kullanır, bozuldumu çöpe atarım. bakınız işte sizin kullandığınız tvde bile arıza meydana gelmiş büyük ihtimalle kart değişimi yapılması gerek. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Beyefendi kendinden uydulu televizyonlarda sorun yok demeyin lütfen. bir kere bu televizyonlarda hepsinde aynı sorun var. uydulu televizyonlarda sat tuşu yok. kanal arama kolaylaştırılmamış. kanal taşıma sorun. bir tv kanal ayarı kaç saat sürüyor bilginiz varmı. ben kendinden uydulu tv asla almam ve kullanmam. her zaman harici resiverlı tv kullanırım. ömrüne gelince ömürleri 5 yıl. 5 yıldan fazla ne çalışırsa kar. ve ben bu tür televizyonu tamirci olmama rağmen kendime bile tamir etmem. en adisini alır kullanır, bozuldumu çöpe atarım. bakınız işte sizin kullandığınız tvde bile arıza meydana gelmiş büyük ihtimalle kart değişimi yapılması gerek. saygılarımla aliharbiye.
    Merhaba, uydu alıcılı TV lerde dediğiniz gibi genel sorun olabilirmi bilmiyorum.. önceki TV de bu tür sıkıntılar hiç yaşamadım. Samsung 40d7000 ve Bu kullandığım TV de kanal sıralama işlemini en fazla 10-12 dk PC de yapıyor ve TV ye aktarıyorum kanal sırlamasında hiç sorun yaşamıyorum. ürün tarafıma fatura edileli 25 gün oldu bence ürün ayıplı ürün servisten değişim talep ettim bakalım ne cavap verecekler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

piyasada o kadar tv varki hangi televizyona hangi setting dosyasını yükleyeceksin. bir marka olan iki tv'ye aynı setting dosyası bile olmuyor. yükleyici loaderler farklı. listeler senin istediyin gibi değil. ben tv'yi silip yeniden taratıp kanalları taşıyorum. çok zahmetli iş. zaman kaybı. umarım arızalı olan tv'niz leyhinize olur saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba Arkadaşlar,

TV bazen kilitlenme sorununu artık peşpeşe yapmaya başladı, kumandadan TV yi kumanda edemez hale geldim. Videosunu çektim yakında sizler ile paylaşacağım.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri