Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Next Minix HD Cool ve Next Minix HD Cool Ýnview Yazýlým Hatalarý ve Ýstekler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn Next Minix HD Cool ve Next Minix HD Cool Ýnview Yazýlým Hatalarý ve Ýstekler

Next Minix HD Cool ve Next Minix HD Cool Inview Kullanýcýlarý Cihazla ilgili Yazýlýmsal ve Donanýmsal sorunlarýnýzý Aþagýdaki müþteri hizmetlerine iletmenizi sizlerden rica ederim.

NEXT DESTEK

Desteknext.com a girin linke týklayýn ve Uydu Alýcý / Karasal Alýcý iþaretleyin açýlan sayfadan formu doldurup gönderin.
    ( Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. )

Ne kadar çok talep olursa kýsa süre içerisinde sorunun çözüleceðine inanýyorum.

Bazý sýkýntýlarý ben ekledim sizinde bildiginiz sýkýntýlar varsa ekleyip gönderelim.

1.Tandberg Þifreleme sistemi eklenmeli
    2.Powervu Þifreleme sistemi eklenmeli
    3.Youtube 360p hariç HD formatlarý açmýyor.
    4.'USB'ile keyy güncellendiðinde yön tuþlarýna basýldýðýnda cihaz yeniden baþlatýyor.
    5.Youtube video izlendiðinde ileri geri sarma özelliði çalýþmýyor.
    Infobara Tandberg için T ikonu eklenmeli
    Türkiye için yaz saati uygulamasý güncellenmeli.
    Konu Editor tarafýndan (27-02-2017 Saat 08:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    Vatan Millet Sakarya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Guzel konuya deginmiþsiniz hd coollarda tandberg sart

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Guzel konuya deginmiþsiniz hd coollarda tandberg sart
    Aynen hocam,nerdeyse mini mextlerde bir cool ve ýnvýew kaldý , talepleri gönderiyoruz insallah tandberg basta olmak üzere en güncel yazýlým verilir.
    Vatan Millet Sakarya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý SaDRaZaMmm Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Aynen hocam,nerdeyse mini mextlerde bir cool ve ýnvýew kaldý , talepleri gönderiyoruz insallah tandberg basta olmak üzere en güncel yazýlým verilir.
    Yazýlým geldi Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

powervu bekliyoruz hocam gönderdim bende
    Konu next741 tarafýndan (12-01-2017 Saat 00:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Natgeolarda hafif donma var bu sorun bendemi yoksa tum.hd coollarda ayni.problem var acaba

LG-H818 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Natgeolarda hafif donma var bu sorun bendemi yoksa tum.hd coollarda ayni.problem var acaba

LG-H818 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Kýþ þartlarýndan olabilir sinyal kalitesi güçlü mü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

coola powervu eklenir umarým olmasý gerekli

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tandberg sistemi çöktü bununla ilgili emailler geliyor arkadaþlar bu konuda yazayýmda sonradan demedi olmasýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bu cihazda diðer next cihazlarýnda olduðu gibi film izle menusu yokmuydu.
    cihazým 2. tv ye baðlý nadir kullanýyordum ama eskiden bu cihazdan film izleyebiliyordum.

bu güncellemeler ile kaldýrýldýmý yoksa benmi bunadým kafayý yemek üzereyim.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri