Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Next-NextStar Modellerindeki FreeShare (Ücretsiz Server ) Hakkında.!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam bende 10000 UHD var, free server aktif yaziyor ama hicbir kanal acilmadi, Astra 19 derecede denedim yok bi ilerleme? Acaba sorun neden kaynaklaniyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pisko94 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam bende 10000 UHD var, free server aktif yaziyor ama hicbir kanal acilmadi, Astra 19 derecede denedim yok bi ilerleme? Acaba sorun neden kaynaklaniyor?
    sadece 13 doğu hotbird uydusundaki kanallar açılıyor diğer uydular için cccam gerekiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba ben next Amigo kullanıyorum fakat idman tv sifreye giriyor niye olabilir daha önceleri böyle bir şey yok tu maç bitince açılıyor menü 8888 yapıyorum active yazan yer inactive oluyor çıkıp tekrar menü 8888 tusladigim da yine sadece active yazıyor bu normal mi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selçuk1988 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba ben next Amigo kullanıyorum fakat idman tv sifreye giriyor niye olabilir daha önceleri böyle bir şey yok tu maç bitince açılıyor menü 8888 yapıyorum active yazan yer inactive oluyor çıkıp tekrar menü 8888 tusladigim da yine sadece active yazıyor bu normal mi
    Emuyu aktif ettiginda maci gostemesi gerek yazilimi ve softcam i guncelle ayrica emuyu aktif ettiginden emin ol idman tv biss sifreli yani uzun sure sabit sifrede kaliyor aciyor olmasi gerekir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaslar bense next minix hd. Var. 2 gundur free share acilmiyor bilginiz varmidir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=bakkurt;868713]Arkadaslar bense next minix hd. Var. 2 gundur free share acilmiyor bilginiz varmidir.

sıkıntı sizde değil.şu anda serverda sıkıntı var galiba.18500 hd ve minix lerd çalışmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next amigoda free server aktif
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ıyı gunler .benımbır ricam olacak bende next hd mavi kutu uydu alıcım var. malum yakın zamanda free shere kapandı . şimdı ben ve benım gıbı arkadaslar yabancı kanalları seyredemıyor . ben sımdı hangı yazılımı veya hangı sifre leri kullanmam gerekiyor. simdıden tesekkur ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next free server ile 42 deki kanallar stabil sekilde geliyor inşallah böyle devam eder
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next minix amigo hd saridir freeeeşhrig ikiaydir çalişmiyor açilma itimali varmi bilen varmi

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri