Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: Next 10000 UHD 4K Uydu Alýcý Karþýlaþýlan Sorunlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Next 10000 UHD 4K Uydu Alýcý Karþýlaþýlan Sorunlar

Next UHD 4K cihazýný diðer 4k cihazlara göre fiyatý uygun olduðu için almýþ bulunmaktayým.Buradan karþýlaþtýðým sorunlarý yazarak cihazý kullanan ve bu cihazý almayý düþünenlere fikir vermesi açýsýndan bu konuyu açtým.

Cihazýn daha çok uydu kýsmýyla ilgileniyorum. IP kýsmýný kullanmadým henüz.

Cihaz supersat server ile gayet güzel çalýþýyor.
    THOR uydusunda TR yayýn yapan 2 kanalda sorun yaþýyorum.BBC EARTH HD kanalýnda TR dil seçeneði çalýþmýyor.diðer dillerde ses var
    Hýstory HD kanalýnda ise kanal açýlmýyor.açýlsa tr dil seçeneði çalýþýrmý bilmiyorum.

Cihazý tam olarak kurup baþka sorunlar olursa buradan paylaþýcam.þimdilik bu sorun var.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

NEXT 10000 UHD PLUS cihazý fabrika ayarlarýna dönderdim.tekrar açmak için son yazýlým gerekli oldu internet bulduðum yazýlým hatalý pakat mesajý veriyor doðru güncellemeyi nereden alabilirim. saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý redrobin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    NEXT 10000 UHD PLUS cihazý fabrika ayarlarýna dönderdim.tekrar açmak için son yazýlým gerekli oldu internet bulduðum yazýlým hatalý pakat mesajý veriyor doðru güncellemeyi nereden alabilirim. saygýlar.
    Bu sitede var guncel olarak Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri