Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Yeni Anayasa teklifini Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Katılımcı sayısı
62. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Olumlu

14 22.58%
  • Olumsuz

42 67.74%
  • Kararsız

6 9.68%
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Yeni Anayasa teklifini Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=selvi64;847196]
    Alıntı kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

bu söylediğin 1950 ye kadar bu ülkede uygulanmıştı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=selvi64;847196][QUOTE=kartal3734;847138]

Sevgili dostum o zamanki şartlara bakarsanız dünyada en ileri demokrasisi olan ülkelerin başında Türkiye geliyordu Avrupa ilkelerine bakarak tabii Müslüman ülkeleri bunların dışında tutuyoruz şimdiye kadar hukuk ve demokrasi hiç olmadı onlarda değerli dostum eskiye bakarak bir yere varamayız birbirimizle konuşma kültürünü geliştirmeliyiz dişinin 2002 öncesini bütün siyasi parti liderleri toplu olarak açık oturuma çıkarlardı her biri görüşlerini açıkça ifade ederdi diğerine kaba davranmadan şimdi tvler iktidar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dikkat ederseniz hep aynı tv lere aynı görüşü savunanlar bir araya geliyor bir konuyu doğru yanlış tartışıyorlar muhalif yok muhalif soru yok bakın almanyada muhabir başbakana pkk yı destekliyormusunuz türkiyenin böyle bir iddiası var diye soru soruyor başbakandan cevap veriyor biliyorsunuz feto olayında olsun açılım konusunda olsun diğer dinci örgütler konusunda sayın cumhurbaşkanına siz bunları destekledinizmi diye soru sorabilecek babayiğit bir gazeteci varmı var diyelim acaba başına neler gelir bir düşünün ne istedilerde vermedim diyenler bugün mağdur edebiyatı yapıyorlar başkan olunca bu terör mü sonlacak dolarmı düşecek ne değişecek yaşama elinde yargı yürütme elinde ha bunlar değişecek deniyorsa şimdi niye yapmıyor elinden tutan mı var 1950 lere gelince bizim demokrasinin geliştirileceğini mutlak monarşi getirilmek isteniyor ben evet vereceğim diyen dostlara nedenini bir yazsalarda bizde bilsek yazacak çok şey varda yaşamıyorum cigerim yanıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni anayasa paketini olumlu ya da olumsuz bulanlar maddeler üzerinden örnekleme yaparak yorum yaparlarsa daha aydınlatıcı olur, maddeleri okumayanlarda faydalanabilir.
    Next Ye-2600 Diseqc motor 120cm sab anten inverto black ultra lnb Mutant 51 4k

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bakalım bekleyelim hele komisyondan TBMM'sine gelsin hayırlısı ne ise o olur oylama gizli olacak insanlar vijdanları ile başbaşa kalınca ne karar verecekler bakalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence milleti aydınlatma adına eski kanunlar ve değiştirlmesi istenen kanunları tv programlarında tarafsız olarak açıklanması bir partici gözüylle değilde vatanını seven bir başabakan gibi
    İmza alanında Kurallara Uymanız Tavsiye edilir

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri