Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Yeni Anayasa teklifini Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Katılımcı sayısı
62. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Olumlu

14 22.58%
  • Olumsuz

42 67.74%
  • Kararsız

6 9.68%
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeni Anayasa teklifini Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yeni Anayasa teklifini Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Yeni Anayasa teklifini Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Arkadaşlar lütfen bir konuda ricamız var ;Çok fazla siyasete girmeden cok fazla kendi aramızda polemik yaratmadan anayasa teklifini nasıl degerlendiriyoruz konusunda seffaf sekilde yorumlarınızı almak istedik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Başka ülkelerde uygulanıyormuş diyorlar. Olabilir ama benim içime sinmedi.
    Parlamenter sistemi güçlendirip devam etseydik daha güzel olurdu.
    Bizde kimseye fazla güç vermiyeceksin. Fıkrayı biliyosunuz, önce babasını çağırıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İlk gözüme çarpan, hsyk ve anayasa mahkemesi üyelerinin yarısını cumhurbaşkanının atayacak, diğer yarısını da meclisin atayacak olması. Cumhurbaşkanı parti lideride olacağına göre (iktidar partisi) çoğunluğun lideri olacak, bu durumda da muhemelen bütün yargıyı tek başına atamış olacak.
    Next Ye-2600 Diseqc motor 120cm sab anten inverto black ultra lnb Mutant 51 4k

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Referandumda Evet oyu kullanacağım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu paketin açıklandığı akşam İstanbul daki bombalama çok manidar dır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xfles7837 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İlk gözüme çarpan, hsyk ve anayasa mahkemesi üyelerinin yarısını cumhurbaşkanının atayacak, diğer yarısını da meclisin atayacak olması. Cumhurbaşkanı parti lideride olacağına göre (iktidar partisi) çoğunluğun lideri olacak, bu durumda da muhemelen bütün yargıyı tek başına atamış olacak.
    Bu başkan olma durumu nasıl olacak adı başkanlık değilde cumhurbaşkanlıgı modelimi anayasayı tam incelemedim inceleyene sor demişler
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Olumlu olacağını düşünüyorum. Cumhurbaşkanlarını yıllardır tarafsız derler ama ben tarafsız cumhurbaşkanı görmedim şimdiye kadar.

Bu arada bence bu iş bitmiştir. AKP ve MHP bu konuda anlaştığına göre gerisi teferruat. Geriye kalan etksiz muhalefet sadece TV lerde konuşmaktan başka bir şey yapamazlar ve yıllardırda aynı teraneleri okur dururlar. Bugün halkın önüne sandık geldiğinde yuzde 70 yakın evet oyu çıkar.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben biraz araştırdım.meclis sadece kanunu çıkarıcak.kanunla ilgili araştırma soruşturma önerge verilemicek.

Daha başka konularda var tabi burası yeri değil.

kısaca Türkiye'ye başkanlık diğer adıyla güçlü cumhurbaşkanığı benim kanaatim gelemicek.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güçlü olanlar , daha fazla güç istiyor. ülke ve vatandaşı ait yeni anayasada yer alan hiç bir şey sayılmadı. yanii leh değil. aleyhtir bence.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tabiki olumlu

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri