Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Yapý Kredi Cüzdan'ýn 1. yaþýna özel mobil ödemelerde ilk alýþveriþiniz ÜCRETSÝZ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Doðrudur bu kampanyadan haberim olmuþtu ama yapýkredi posu gerek denmiþti bana. Buradaki yazýyý tam okumadým ben.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Doðrudur bu kampanyadan haberim olmuþtu ama yapýkredi posu gerek denmiþti bana. Buradaki yazýyý tam okumadým ben.
    Az once soktan yaptim ben telefonun arka kismi tutulmasi lazim telefon ekraninda islem yapiliyo yaziyo xxman hocam

LG-H818 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sýrf bu kampanya için wolrdkart çýkardým, alýsveriþimi yaptým.
    migrostan hediyemkart alarak içine 100tl yüklettim.
    bu iþlamein hem 100 lirasý iade olucak, hemde diðer yüzde 25 worldpuan kampanyasýndan 25 puan gelecek.
    20 ocaða kadar iade olacak inþallah..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu kampanyaya katýlýp ta indirimi alan oldu mu bende faydalandým ama henüz 100 TL indirim yapýlmadý her gün hesabýmý inceliyorum sizlerde durum nedir.?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uydu34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu kampanyaya katýlýp ta indirimi alan oldu mu bende faydalandým ama henüz 100 TL indirim yapýlmadý her gün hesabýmý inceliyorum sizlerde durum nedir.?
    20 sinde yansýyacak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    20 sinde yansýyacak
    Kampanya kapsamýnda yapýlan iadeler 20 Ocak 2017 tarihine kadar bireysel kredi kartýnýn ekstresine yansýtýlarak yapýlacaktýr.
    Hocam açýklamada bu yazýlmýþ yani 20 Ocak 2017 son gün ama hepsi ogün yüklenecek denmemiþ o tarihe kadar yüklenecek denmiþ öncesindede yüklenme durumu söz konusu birbirimize bu konudan haber verelim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uydu34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kampanya kapsamýnda yapýlan iadeler 20 Ocak 2017 tarihine kadar bireysel kredi kartýnýn ekstresine yansýtýlarak yapýlacaktýr.
    Hocam açýklamada bu yazýlmýþ yani 20 Ocak 2017 son gün ama hepsi ogün yüklenecek denmemiþ o tarihe kadar yüklenecek denmiþ öncesindede yüklenme durumu söz konusu birbirimize bu konudan haber verelim.
    Ok yansýrsa bilgi veririm ben

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bugün ayýn 19 u hesabýna yansýyan oldu mu kontrol edermisiniz. Ben þu an baktým bana yansýmýþ bilginiz olsun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bugün ayýn 19 u hesabýna yansýyan oldu mu kontrol edermisiniz. Ben þu an baktým bana yansýmýþ bilginiz olsun.
    Banada yansýmýþ +100 tl

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu ayýn 20 sinde +100 tl mi geri iade ettiler.

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri