Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Yapý Kredi Cüzdan'ýn 1. yaþýna özel mobil ödemelerde ilk alýþveriþiniz ÜCRETSÝZ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Yapý Kredi Cüzdan'ýn 1. yaþýna özel mobil ödemelerde ilk alýþveriþiniz ÜCRETSÝZ

Mobil Ödeme yapabilmek için

- Mobil ödeme fonksiyonu NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android iþletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadýr.

- Cihazýn ayarlar bölümünden NFC özelliðinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

- Uygulamanýn mobil ödeme bölümünden ödeme yapýlmak istenen kartýn mobil ödemeye açýlmasý ve öncelikli kart olarak belirlenmesi gerekmektedir.

- Ödeme esnasýnda akýllý cihazýn temassýz özellikli POS terminaline yaklaþtýrýlmasý yeterlidir.

- Yukarýdaki adýmlar tamamlandýktan sonra ödeme esnasýnda uygulamayý açmanýza gerek kalmaz, cihazýnýzýn herhangi bir tuþuna basarak cihazýnýzý uyandýrmanýz ödeme yapmak için yeterlidir.

Kampanyaya katýlmak için

- Android cep telefonununa Yapý Kredi Cüzdan uygulamasýný indirin.

- Uygulamaya giriþ yapýn.*

- Yapý Kredi Cüzdan uygulamasýndan kampanyaya katýlmak için “Kampanyalar” alanýndaki “Bana Özel” bölümünden "Katýl" butonuna týklanmasý gerekmektedir.
    *Yapý Kredi Cüzdan þifreniz, Yapý Kredi Ýnternet Þube ya da Mobil Þube þifreniz ile aynýdýr, Eðer þifreniz yoksa Yapý Kredi Ýnternet veya Mobil Þubelerimizden “Þifre Al”ý týklayarak hýzlýca oluþturabilirsiniz.

Yapý Kredi Cüzdan uygulamasý hakkýnda bilgi almak ve uygulamayý indirmek için týklayýnýz.

Kampanya Koþullarý

Kampanya dahilinde 14 – 31 Aralýk 2016 tarihleri arasýnda Yapý Kredi Cüzdan uygulamasý üzerinden ilk defa yapýlacak mobil ödeme iþlemlerinde 100 TL’ye kadar iade yapýlacaktýr. Kampanyadan sadece Yapý Kredi Cüzdan üzerinden ilk kez mobil ödeme ile alýþveriþ yapacak kiþiler yararlanabilecektir. Her müþteri kampanyadan bir defa faydalanabilir. Daha önce Yapý Kredi Cüzdan ile mobil ödeme yapan müþteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Bu müþteriler “Yapý Kredi Cüzdan’a özel mobil ödeme iþlemlerinde %25 puan hediye” kampanyasýndan faydalanabilirler. Detaylar için týklayýnýz. Ýlk kez mobil ödeme yapan müþterilerin toplamda yapacaklarý 100 TL’ye kadar olan mobil ödeme iþlemleri kampanyaya dahil edilecektir. Yapýlan mobil ödeme iþlemleri toplamda 100 TL’yi geçtiði durumda en fazla 100 TL deðerinde iade gerçekleþtirilecektir. Kampanyaya Yapý Kredi bireysel kredi kartlarý ile Yapý Kredi POS’u ya da diðer banka poslarýndan yapýlacak alýþveriþler dahildir. Kampanyaya katýlmak için Android cep telefonununa Yapý Kredi Cüzdan uygulamasý indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanýndan Kampanyaya Katýl butonuna basýlmalýdýr. Mobil ödeme fonksiyonu Android iþletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadýr. Mobil ödeme iþlemi yapabilmek için Yapý Kredi Cüzdan uygulamasýnýn kurulmasý, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarýnýn mobil ödeme açýlmasý gerekmektedir. Akýllý telefon temassýz POS terminallerine yaklaþtýrýlarak mobil ödeme iþlemi gerçekleþtirilebilir. 50 TL’ye kadar yapýlan mobil ödeme iþlemlerinde þifre girilmesine gerek yoktur. 50 TL ve üzeri mobil ödeme iþlemleri POS’tan þifre girerek tamamlanýlabilir. Müþterilerin Yapý Kredi Cüzdan uygulamasý üzerinden katýlým yapabilmesi için açýk statülü en az 1 adet Yapý Kredi bireysel kredi kartýnýn olmasý gerekmektedir. Kampanya kapsamýnda yapýlan iadeler 20 Ocak 2017 tarihine kadar bireysel kredi kartýnýn ekstresine yansýtýlarak yapýlacaktýr. Bir müþteriye en fazla 100 TL iade yapýlabilir. Kampanya diðer Yapý Kredi Cüzdan mobil ödeme kampanyalarý ile birleþtirilebilir. Yapý Kredi kampanyayý dilediði zaman durdurma ve/veya kampanya koþullarýný deðiþtirme yetkisine sahiptir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uygulama iyi arkadaþlar migros ve þok marketlerde temassiz özellikli pos cihazlarý mevcut sanýrým ben deðerlendirecem 100 tl ye kadar iade var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kampanya katýlýmýný yaptým. Pantolon kazak vs alacaktým. AVM ye gider biþeyler alýrým bedavaya.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yapýkredi cüzdan uygulamasýný indirdikten sonra kendimize ait iþlemleri yaptýk ancak nerelerde geçerli bu ödeme þekli bunlarý nerden öðrenebiliriz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Güzel bir uygulama olmuþ ve hayýrlý olsun kullanýcýlar için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uydu34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yapýkredi cüzdan uygulamasýný indirdikten sonra kendimize ait iþlemleri yaptýk ancak nerelerde geçerli bu ödeme þekli bunlarý nerden öðrenebiliriz.
    Yapacaðýnýz ilk alýþveriþte geçerli diyor. Ama ödeme yaptýðýn pos cihazý yapýkredi bankasýna ait olmak zorunda.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yapacaðýnýz ilk alýþveriþte geçerli diyor. Ama ödeme yaptýðýn pos cihazý yapýkredi bankasýna ait olmak zorunda.
    Hocam NFC özelliðini kullanarak hiç ödeme yapmadým burasý önemli daha önce alýþveriþ yapanlar katýlamýyor orayý anladým ve okudum.Fakat bu özelliði heryer desteklemeye bilir hatta kasada oturan kiþilerin bile haberi olmuyor öyle zaman oluyor ki bu ödeme sistemi cep telinin posa gösterilerek ödeme sistemi nerelerde mevcut

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Þok ve migroslarda gecerli ben bugun yanlýþ yaptým telin ön yüzünü tuttum nfc arkasýnda oluyormuþ yarýn tekrar deneyecem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Temassýz alýþveriþimi yaptým.

Migrosta kasadaki bayana telefonumla temassýz iþlem yapacam dedim o da bana temassýz iþlem telefonda çoðu zaman çalýþmýyor dedi. Bende olsun deneyim yinede dedim telefonun arka tarafýný pos cihazýna 3 sn boyunca beklettim ödemeyi aldý. Böylelikle kampanyadan yararlandýk. Kullandýðým telefon Samsung A5 2016.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kampanya Koþullarý

Kampanya dahilinde 14 – 31 Aralýk 2016 tarihleri arasýnda Yapý Kredi Cüzdan uygulamasý üzerinden ilk defa yapýlacak mobil ödeme iþlemlerinde 100 TL’ye kadar iade yapýlacaktýr. Kampanyadan sadece Yapý Kredi Cüzdan üzerinden ilk kez mobil ödeme ile alýþveriþ yapacak kiþiler yararlanabilecektir. Her müþteri kampanyadan bir defa faydalanabilir. Daha önce Yapý Kredi Cüzdan ile mobil ödeme yapan müþteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Bu müþteriler “Yapý Kredi Cüzdan’a özel mobil ödeme iþlemlerinde %25 puan hediye” kampanyasýndan faydalanabilirler. Detaylar için týklayýnýz. Ýlk kez mobil ödeme yapan müþterilerin toplamda yapacaklarý 100 TL’ye kadar olan mobil ödeme iþlemleri kampanyaya dahil edilecektir. Yapýlan mobil ödeme iþlemleri toplamda 100 TL’yi geçtiði durumda en fazla 100 TL deðerinde iade gerçekleþtirilecektir. Kampanyaya Yapý Kredi bireysel kredi kartlarý ile Yapý Kredi POS’u ya da diðer banka poslarýndan yapýlacak alýþveriþler dahildir. Kampanyaya katýlmak için Android cep telefonununa Yapý Kredi Cüzdan uygulamasý indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanýndan Kampanyaya Katýl butonuna basýlmalýdýr. Mobil ödeme fonksiyonu Android iþletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadýr. Mobil ödeme iþlemi yapabilmek için Yapý Kredi Cüzdan uygulamasýnýn kurulmasý, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarýnýn mobil ödeme açýlmasý gerekmektedir. Akýllý telefon temassýz POS terminallerine yaklaþtýrýlarak mobil ödeme iþlemi gerçekleþtirilebilir. 50 TL’ye kadar yapýlan mobil ödeme iþlemlerinde þifre girilmesine gerek yoktur. 50 TL ve üzeri mobil ödeme iþlemleri POS’tan þifre girerek tamamlanýlabilir. Müþterilerin Yapý Kredi Cüzdan uygulamasý üzerinden katýlým yapabilmesi için açýk statülü en az 1 adet Yapý Kredi bireysel kredi kartýnýn olmasý gerekmektedir. Kampanya kapsamýnda yapýlan iadeler 20 Ocak 2017 tarihine kadar bireysel kredi kartýnýn ekstresine yansýtýlarak yapýlacaktýr. Bir müþteriye en fazla 100 TL iade yapýlabilir. Kampanya diðer Yapý Kredi Cüzdan mobil ödeme kampanyalarý ile birleþtirilebilir. Yapý Kredi kampanyayý dilediði zaman durdurma ve/veya kampanya koþullarýný deðiþtirme yetkisine sahiptir.

Hocam sizinde okuyacaðýnýz gibi diðer poslardan yapýlan alýþveriþlerde kampanya kapsamýndadýr deniyor.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri