Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: ustalar hangisini tavsiye edersiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ustalar hangisini tavsiye edersiniz

usta arkadaşlar 2 tv arasında kaldım

PHILIPS 32PFK5300/12 32'' ( 81 CM ) FHD SMART LED TV,200 HZ,DAHİLİ UYDU ALICI

LG 32LH570U 32'' (81CM) HD SMART LED TV,DAHİLİ UYDU ALICI

siz hangisini tavsiye edersiniz yorumlarınızı rica ediyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

LG 32LH570U 32'' (81CM) HD SMART LED TV,DAHİLİ UYDU ALICI
    bunu alabilirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bana göre ikisi de bu fiyatlara alınmaz. Ama alacak olsam Philips alırım. LG den görüntü kalitesi daha iyidir. Sadece dahili uydu alıcısı biraz yavaş ama onada harici mini uydu alıcısı ile sorun çözülebilir. LG nin eski serisi ve görüntü kalitesi tat vermez.

bende 40 ınch araştırması yaparken Philips 40 PFk 5500 androıd almıştım babamlara. Bir çok yorumda tv nin cok yavaş olduğu kitlebnme gibi sorunlardan bahsediyorlardı. kuran servis tv yi doğru düzgün kuramadı. Sonrasında bende TV yi gllobal den yazılım indirip güncelledim. Şu an sorun yok. Görüntü kallitesi LG den 3-4 kat daha iyi ve stabil çalışıyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence beklemelisin acele etme zorunlu ihtiyacsa o ayrı
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende phılıps aldım,görüntü gayet güzel,eksileri kanal geçişleri çok yavaş biss *** girişi yok (gerçi diğerlerindede yokmuş)bence üstadın dediği gibi bir tane HD cihaz alırsanız sorun kalmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

acele etmişsiniz seçenekleri ve tercihinde zorlandığınız çok ürün var ama tercihen samsung phılıps arçelik vestel gibi ürünler şu an revaçtadır.tabiki seçenekteki öne gelen özellikler 4K ve HDR özellikleriyle beraber pixsel çözünürlük tüm uydulara uyumlu kodlara bağımlı cihazlardır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ayrılan bütçe 1300 tl arkadaşlar başka marka tavsineiz varsa bilgilendirebilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İmzamda bir Samsung tv birde Lg olanı var. Samsung ve LG yan yana çalıştırdığımda bariz Samsung ked tv min üstünlüğü vardı. LG kerin panellerinde aydınlatma yetersiz kalıyor. Sırf bendeki LG de sanıyordum kuzenimde lg led tv almıştı ondada durum aynı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri