Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arasý

Konu: next amigo tandberg yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý engosen Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ewet sýkýntý dewam etti aksam cihazý baskasýna verdim zaten kendime next 2000 mini aldým sence hangi uydudan turkce belgesel izleyebilirim nat geo gibi 2 sene once 7a dan izliyorduk þimdi astra 4 a die duydýum ama olabilirmi
    astra 4a ve thor uydusundan powervu ile açýlan türkçe belgesel kanallarýný izleyebilirsin konum olarak astra 4a uydusunun sinyal kalitesi daha yüksek
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm adminim - XTREAM IPTV verdiyiniz yukluyoruz interneti kontroledin internete sorun yok inernet var cihaz yokdiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý konak_56 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm adminim - XTREAM IPTV verdiyiniz yukluyoruz interneti kontroledin internete sorun yok inernet var cihaz yokdiyor
    Selam bazý panellerde bu sorun var çýkacak yazýlýmda inþ düzelir baþka panel deneyin
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

10.04.2017 tarihli yeni yazilimda bu sorun giderilmis ama freeshare calismiyor galiba bilginize

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güzel

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý dede38 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    10.04.2017 tarihli yeni yazilimda bu sorun giderilmis ama freeshare calismiyor galiba bilginize
    son çýkan yazýlým biraz sýkýntýlý xtream düzelmiþ görülüyor fakat astra 4a da powervu izlenenen kanallarda ses var görüntü yok bu yüzden 26.12.2016 yazýlýmýna tekrar döndüm
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cafi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    son çýkan yazýlým biraz sýkýntýlý xtream düzelmiþ görülüyor fakat astra 4a da powervu izlenenen kanallarda ses var görüntü yok bu yüzden 26.12.2016 yazýlýmýna tekrar döndüm
    Ustam ses var görüntü yok ise belirtilen yazýlýmda powervu çalýþmýyordur.
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanýcý Bilgi Menüsü

aynen powervu son çýkan yazýlýmda sorunlu bu yüzden bir önceki yazýlýma döndüm izliyorum
    paylaþmak güzeldir

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri