Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: 2000 süper hd tv recever kýrmýzý ýþýkta kalýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 2000 süper hd tv recever kýrmýzý ýþýkta kalýyor

Next 2000HD TV cihaz kullanýyorum uzun süredir , akþam eve geldim cihazý açtým kanal listesi silinmiþti sonra cihazý arkadan kapatýp açtým bir kaç defa boot yazýsý geldi sonra loading.. geldi ve açýlmadý kýrmýzý ýþýkta kaldý sonra bir kaç kez daha denedim açýldý kanal listesi geri gelmiþti ve problem yoktu 5 dakika izledim normal kumandandan kapadým 10 dakika sonra tekrar açtým bu kez açýldý ama ekranda kanal þifreli veya sorunlu yazýsý çýkýyordu hangi kanala gelsem hep ayný sonra tekrar kapadým açtým arakadan yine açýlmadý bir kaç deneme sonrasý açýldý bu kez görüntü var ses yoktu tekrar bir kaç defa arkadan kapadým açtým ama artýk hiç açýlmýyor sürekli kýrmýzý ýþýk yanýyor , bu donanýmsal aðýrzamý sizce besleme arýzasý mý yazýlýmsal düzelebilir mi ? veya elektronikçiye götürsem yapýlabilr mi ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

RS232 ile yazýlým atabiliyormusunuz gecen benim televizyonda kafayý yedi yazýlýým attým düzeldi sorun cýkmadýý sanki yazýlýmla düzeltebilirsiniz gibime geliyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýlýmý lýnkten ýndýr yazýlýmý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    RS232 ile yazýlým atabiliyormusunuz gecen benim televizyonda kafayý yedi yazýlýým attým düzeldi sorun cýkmadýý sanki yazýlýmla düzeltebilirsiniz gibime geliyor
    tv tamircisine götürdüm bugün beslemesi yanmýþ 40 TL ye hallettik teþekkürler üstad

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri