Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 4 metre fiber çanak anten aldım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Öncelikle hayırlı olsun..
    Hocam hiremco zapper da %65 üzerinde sinyal gördünüzmü?
    28A da değil diğer uydularda mesela turksatta.
    Bende aynı cihazı kullanıyorum turksatta bile 150 lik parabol ve ince ayarla 62 nin üzerinde sinyal alamadım.
    Acaba cihazdamı hata var diyorum,sizde durum nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şanslısın, bende izlemek isterdim bu kanalları, ilerde nasip

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ındependent Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Öncelikle hayırlı olsun..
    Hocam hiremco zapper da %65 üzerinde sinyal gördünüzmü?
    28A da değil diğer uydularda mesela turksatta.
    Bende aynı cihazı kullanıyorum turksatta bile 150 lik parabol ve ince ayarla 62 nin üzerinde sinyal alamadım.
    Acaba cihazdamı hata var diyorum,sizde durum nedir?
    sanırım sizin cihazda yazılımsal bi sorun var,sizdeki sinyal durumu normal değil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı soner_35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şanslısın, bende izlemek isterdim bu kanalları, ilerde nasip
    evet,çok iyi kanallar..dediğim gibi,anten büyük olmalı.siz izmirden kaliteli bir 3mt anten ile bazı tp leri uk beamden alabilirsiniz sanırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hassan ustali Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet sn soner,bu frekanslarda sıkıntısız izliyorum..yalnız şuan anten işyerimde olduğu için izleyemiyorum ama bu frekanslar sorunsuz geliyor..ama thor nordicler antenin bakış açısının kısıtlı olması nedeniyle şuan zor..belki astra 4,8 nordicleri deneyebilirim..zaten oluncada buradan yazarım..saygılar..
    ustad yeni uydular buldunmu uzun suredir yazmamışsın konuyu hortlayım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustad yeni uydular buldunmu uzun suredir yazmamışsın konuyu hortlayım
    üstadım selamlar,anteni sabitledim öyle kaldı..dediğim gibi antenin önü thor için kapalı,astra 5 nordicler için denenebilir ama önünde ağaçlar falan var..birde uk beam i harika bi yayr yaptım kıyamıyorum bozmaya..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hassan ustali Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstadım selamlar,anteni sabitledim öyle kaldı..dediğim gibi antenin önü thor için kapalı,astra 5 nordicler için denenebilir ama önünde ağaçlar falan var..birde uk beam i harika bi yayr yaptım kıyamıyorum bozmaya..
    çok güzel şifresiz kanalları alabilmeniz birde HD lerini kaliteli kanallar dır artık mtv pakedi hariç diğer şifreliler paylaşımda gitti kötü oldu sanırım size şifresizler yetiyor ben olsam imkanınız olduğunu söylemşiniz 4 e nordic için deneme imaknınız varsa deneyin Marmaris gibi İngiliz turisterlin olduğu gerçi artık eskisi kadar gelmiyor sanırım türkiye ye sizin bahsettiğiniz gibi eskiden sky uk yi paylaşımla izletiyorardı bu antenlerle sanırım ama paylaşım gidince ıptv ye dönünce büyük antenlerin pek önemi kalmadı o bölge için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şimşek59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çok güzel şifresiz kanalları alabilmeniz birde HD lerini kaliteli kanallar dır artık mtv pakedi hariç diğer şifreliler paylaşımda gitti kötü oldu sanırım size şifresizler yetiyor ben olsam imkanınız olduğunu söylemşiniz 4 e nordic için deneme imaknınız varsa deneyin Marmaris gibi İngiliz turisterlin olduğu gerçi artık eskisi kadar gelmiyor sanırım türkiye ye sizin bahsettiğiniz gibi eskiden sky uk yi paylaşımla izletiyorardı bu antenlerle sanırım ama paylaşım gidince ıptv ye dönünce büyük antenlerin pek önemi kalmadı o bölge için
    Bilgi icin tesekkurler usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şimşek59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet ustam..evet yetiyor bana ingiliz kamu kanalları,zaten paylaşım işi burada bitti..

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri