Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 4 metre fiber çanak anten aldım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 4 metre fiber çanak anten aldım

arkadaşlar 4 mt fiber anten aldım,bedavaya bi barcı arkadaştan,sadece nakliyeye 100 tl verdin birde inverto flanşlı lnb aldı 90 tl ye..astra 28 e ye sabitledim..uk beam kanalları (bbc,itv 1-2-3-4,channel 4 ve channel 5 ok..ayrıca bbc'leri hd olarak izliyorum)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hassan ustali Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar 4 mt fiber anten aldım,bedavaya bi barcı arkadaştan,sadece nakliyeye 100 tl verdin birde inverto flanşlı lnb aldı 90 tl ye..astra 28 e ye sabitledim..uk beam kanalları (bbc,itv 1-2-3-4,channel 4 ve channel 5 ok..ayrıca bbc'leri hd olarak izliyorum)
    hocam super foto cekme sansın varmı meraklandım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam super foto cekme sansın varmı meraklandım
    üstadım en kısa zamanda koyayım fotoğraf

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu nakliye esnasında,antenin yanına gidince daha resimler yüklerim..saygılar
    Konu Hikmet™ tarafından (13-01-2017 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mesajı konu yapyım hasan usta diğer konudan bağımsız resimler super gerçekten yerine koyunca alınan kanallarıda cekersin super olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu anten bende olsaydı Thor Nordic ayarlardım server ile izlenecek çok kaliteli HD kanallar var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun hep hayalimdeydi küçükken böyle bir çanak anten
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hayırlı olsun hep hayalimdeydi küçükken böyle bir çanak anten
    Büyüdün artık al bir tane 5 mt lik anten

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

günümüZ teknolojisinde küçük çaplı canaklar olacakken arkadaş neyapsin almış hayirli olsun kardeş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri