Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Bu Dünyadan Ayrýlýp MARSA gitmek istermiydiniz?

Katýlýmcý sayýsý
81. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

33 40.74%
  • Hayýr

48 59.26%
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Bu Dünyadan Ayrýlýp MARSA gitmek istermiydiniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Mars'la ilgili açýklama güzel olmuþ Editör hocam farklý bir sistemde farkli bir zaman dilimi yaþanýcak anlaþýlan.
    Mars konusunda þahþi fikrim ise orada herhangibir yaþam olmayacaðý bu zamana kadar bir canlý tespit edildiðini duymadým.bundan sonrada olacaðýna inanmýyorum belki bilmediðimiz Dünya'da olmayan elementlerin iþlenerek teknolojimizin geliþebileceðini düþünüyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evden epey uzak...almayayým....
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence bu dünyayý yaþanmaz hale getirenler gitsin,valla rahat bi nefes alýrýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý gokbel Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bence bu dünyayý yaþanmaz hale getirenler gitsin,valla rahat bi nefes alýrýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MUTAF Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Marsta hayat olduðunu varsayalým.
    Muhteþem bir Ütopya kurulabilir. Tertemiz yeni bir hayat.
    Marsa giderken Mars olmayalým mutaf hoca 2024 projesinde yeni bir yaþam kaynagý kurulursa duruma göre ben giderim forumu marstan yonetiriz artýk ben marsa gidersem sahsen bu dunyada olan devlet politikalarýný güç oluþumunu istemem avmler marketler falan herþey organik olacak insanlar barýþ ve kardþ içinde yaþamasý lazým
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Marsa giderken Mars olmayalým mutaf hoca 2024 projesinde yeni bir yaþam kaynagý kurulursa duruma göre ben giderim forumu marstan yonetiriz artýk ben marsa gidersem sahsen bu dunyada olan devlet politikalarýný güç oluþumunu istemem avmler marketler falan herþey organik olacak insanlar barýþ ve kardþ içinde yaþamasý lazým
    benden önce gidersein iki þeye dikkat et,
    1. bim varmý?
    2. a101

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MUTAF Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    benden önce gidersein iki þeye dikkat et,
    1. bim varmý?
    2. a101
    Kesin kurarlar oraya þok-bim-a101-migros
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yalnýz unutulmamalý ki Dünyadaki doðal güzelliði hiçbir gezegende bulamayýz hatta insan eliyle bile olsa yapamayýz bu düþünüldüðünde ben Dünya yý seviyorum her ne olursa olsun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ne icin

orda parasiz hayat varmi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý arap34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    orda parasiz hayat varmi
    Para gecmiyo orada [emoji3]

LG-H818 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri