Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: LG tv alýrken 40 defa düþünün

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart LG tv alýrken 40 defa düþünün

2 yýllýk 55'' LG TV min HDMI soketinden 1 tanesi içine düþtü 2.side çalýþmýyor konu hakkýnda LG müþteri hizmetleri ve exstra garanti yapýlan Kutup Pazarlama ile görüþtüm 2 yýl garanti dolduðu için Kutup Pazarlama ilgilendi ve soket aðrýzasýnýn müþteri kaynaklý olduðu ve garanti kapsamýna girmediðini söylediler. Tamirinde 480 TL civarýnda ödemen olur dediler. Hiç kullanmadýðým 1 defa kullanmak için taktýðým HDMI yuvasý içine düþtü. Nette araþtýrdým bu arýza baþka tüketicilerdede olmuþ birtek bende deðil Bana verilen cevap ters zorla mýþýnýzdýr dendi ben teknolojiyi bilmiyen ve soketi ters takacak kadar zekasýz deðilim. Üstelik bir de exstra garantiye para ödedim
    konu hakkýnda Tüketici Hakem Heyetine baþ vurup hakkýmý aramak istiyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

LG 50 PB 690V Plazma tv var onunda HDMI 3 slotu kendiliðinden bozuldu. Aynen sizin gibi servis çaðýrsam kullanýcý hatasý diyecekleri içi çaðýrmýyorum. Daha sonra gerekli tamiratý ben yaparým baþýmý aðrýtmaya gerek yok.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    LG 50 PB 690V Plazma tv var onunda HDMI 3 slotu kendiliðinden bozuldu. Aynen sizin gibi servis çaðýrsam kullanýcý hatasý diyecekleri içi çaðýrmýyorum. Daha sonra gerekli tamiratý ben yaparým baþýmý aðrýtmaya gerek yok.
    tüketici hakem heyeti belge istiyor bana gelipde tutanak tutmadýlar .þikayet var aracýlýðý ile þirkete bildirdik benim evime hiç gelmeden gelmiþ görmüþ gibi bana alttaki cevabý gönderdiler

Televizyonunuzda oluþan arýza teknik servis tarafýndan detaylýca incelenmiþ olup, HDMI giriþ yuvasýnýn kýrýldýðý, içine göçtüðü ve metal kýsýmlarda hasar olduðu görülmüþ ve arýzanýn garanti kapsamýnda olmadýðý tespit edilmiþtir.

konunun uzamasýný istemiyorum ama arkadaþlarýda bu konularda uyarmak istiyorum .özellikle kutup pazarlamanýn garantisinden uzak dursunlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Extra garanti uygulama,tüketiciyi yasal yolla dolandýrmaktan baþka bir þey deðil.Buna benzer sorun telefonla ilgili olarak Teknosanýn 300TL özel garantisinde baþýma geldi.Paranýn üstüne yatmak için çeþitli bahaneler uyduruyorlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kayserli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tüketici hakem heyeti belge istiyor bana gelipde tutanak tutmadýlar .þikayet var aracýlýðý ile þirkete bildirdik benim evime hiç gelmeden gelmiþ görmüþ gibi bana alttaki cevabý gönderdiler

Televizyonunuzda oluþan arýza teknik servis tarafýndan detaylýca incelenmiþ olup, HDMI giriþ yuvasýnýn kýrýldýðý, içine göçtüðü ve metal kýsýmlarda hasar olduðu görülmüþ ve arýzanýn garanti kapsamýnda olmadýðý tespit edilmiþtir.

konunun uzamasýný istemiyorum ama arkadaþlarýda bu konularda uyarmak istiyorum .özellikle kutup pazarlamanýn garantisinden uzak dursunlar
    Benim Sony Xperia Z1 im vardý telefonu aldým 4 ay sonra ekraný elimdeyken çatladý. Bak telefon elimdeyken ekran kendiliðinden çatladý herhangi bir darbe falan yok. Neyse garantiye yolladým Delta Servis (Allah belasýný versin) 450 tl ücret talep etti. Dedimki ekran kendiliðinden çatladý inanmadýlar telefonu geri istedim geldi ama garnti dýþý býrakmýþlar. Tüketici hakem heyetine gittim telefon incelenmesi için bilirkiþi inceleyecek dedi bilir kiþi incelemiþ darbe sonucunda çatlamýþ raporu tutmuþ. Ben hem o Delta servise hemde o bilir kiþiye hakkýmý helal etmiyorum. Tüketici hakem heyetide bazen iþe yaramýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Garanti belgesi artýk her donanýmý oluþturmayacak anlaþýlan
    devlet bu konuya el atmasý gerekir
    yoksa madurlar yükselecek

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri