Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Peugeot 301 aluera modelini nasıl bilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Peugeot 301 aluera modelini nasıl bilirsiniz.

Arkadaşlar şu an 2011 model Punto EVO 1.3 dizel dynamıc aracım var. Aracmı çok seviyorum. İtalyan yurdışı üretimi ve full modeli olduğu için güzel bir araç. Vergi-yakıt yönünden olsun donanım olarak çok memnunum. B sınıfı araç olmasınarağmen yerli üretim olanemsalleri linea ya göre kalite farkı bariz. Yalnız beni sıkıntıya sokan kısmı bagaj konusu. 63000 km almıştım aracımı şimdi 96000 km oldu. Artık bagaj konusu çocukta olunca beya bir sıkıntıya sokmaya başladı beni.

Maddi durumlar nedeni ile C sınıfı bir araca geçemiyorum. Süreklide her gün şehir içi 24 km yol yapıyorum. Bu nedenle modeli yüksek şehir içinde yakıt olarak tasarruflu biraraca baktım. Bu konudada öne çıkan model 301. Yakıt konusunda gerçekten üstüne yok. Motor da sağlam. Eski peugeot modellerinde elektronik sıkıntılar çoktu ama son modellerde artık bu sıkıntılar yok. Aluera modeli de full bir model.

-1.6 HDI dizel 92 bg motor
    -4 cam otomatik
    -çift yönlü digital klima
    -elektronik aynalar
    -ABS-ESP-ASR
    -Curz control
    -bagaj 506 litre
    -4 hava yastığı
    - deri direksiyon

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Abi 301 çok sürdüm sana söyle söyleyim Alure modeli bildiğin gibi full model. Yakıt konusunda oldukça cimri bir araba. Sivas'tan tam dolu mazot ile Denizli'ye vardım hatta bi 20 km dahada gezmiştim. Şehir içindede oldukça düşük yakıt tüketimi var. Arabanın içide çok geniş özellikle arka koltukta yolculuk yapacak olanlar için çok geniş koltuk aralığı var bunaltmaz yolcuları. Nisan ayında bende araba almayı planlıyorum Fluence yada 301 alacam bende. Ama 301 alacaksan kesinlikle tavsiye ederim on numara bir araç hem atik hemde çok ekonomik bir araç. Zaten bu aracı sürdüysen fazla söze gerek yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Enişte 2016 model sıfır 208 aldı. Onunda yakıtı çok güzel benzinli ve otomatik olmasına rağmen.

Ben hergün işe gelip gidiyorum senden bir ve ya iki defa ankara istanbul yaparım birde yazın gidersem tatile. Yani araçla daha çok şehir içi olacak. Bu ndenle zaten belli bir hızı radar trafik ışığı falan derekn geçemiyorum.

Şehir içindede en önemli konu yakıt benim içinde birde araıcn genişliği. Gönkümde hep bir Honda var ama fiyatları uçuk birde dizel motor seçeneği yok yakıt olarakta fazla yakıyor.

Bana yakıt konusunda gerçekten tassarruflu sadece bu araç bütçeme uyuyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biz bu videoyu çektikten ertesi gün sonra aynı araçla 200 KM/H görmüştük. Rentacar dan çok araba kiraladım hep 301 kiralamıştım bu araba ile çok haşır neşir oldum. Ama son kiraladığım Volvo XC 60 D4 beni kendine hayran bırakmıştı. 180 KM/H ile virajı alınca o arabaya aşık oldum.

Buda beni benden alan aşık olduğum arabaydı.
    Konu Hikmet™ tarafından (05-02-2017 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arabacilik iyi ama ne kadar heveslenerek araba alsanda trafikte ayilar cok.oluyo peuguo da benim ehliywt alirken kullandigim arabalardan biriydi yol tutusu falan iyiydi
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

O ayılara yapacak bişi yok serkanım. Trafikte erkek ayı kadar dişiside çok onlar dahada tehlikeli. Bir türlü aynaya bakmayı ve frene basmayı beceremıyorlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

301 heryerde var bu aralar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Abi 301 çok sürdüm sana söyle söyleyim Alure modeli bildiğin gibi full model. Yakıt konusunda oldukça cimri bir araba. Sivas'tan tam dolu mazot ile Denizli'ye vardım hatta bi 20 km dahada gezmiştim. Şehir içindede oldukça düşük yakıt tüketimi var. Arabanın içide çok geniş özellikle arka koltukta yolculuk yapacak olanlar için çok geniş koltuk aralığı var bunaltmaz yolcuları. Nisan ayında bende araba almayı planlıyorum Fluence yada 301 alacam bende. Ama 301 alacaksan kesinlikle tavsiye ederim on numara bir araç hem atik hemde çok ekonomik bir araç. Zaten bu aracı sürdüysen fazla söze gerek yok.
    2 ve 3viteste 2500 devirden sonra şanzumandan bir uğultu geliyormuş bazılarında bunu yaşadınmı. yada senin gördüğün rastgeldiğin tuaf bir durum varmı.

Peguet olunca iki defa düşünmek lazım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim nacizane fikrim şudur.. Opel den şaşmayın.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    2 ve 3viteste 2500 devirden sonra şanzumandan bir uğultu geliyormuş bazılarında bunu yaşadınmı. yada senin gördüğün rastgeldiğin tuaf bir durum varmı.

Peguet olunca iki defa düşünmek lazım.
    Abi bi şanzumanda herhan gibir uğultu duymadım bugüne kadar. kiraladığım 301 lerden birinde şöyle bi sıkıntı çıkmıştı 0 dan 99 km hıza çıkana kadar sorun yoktu 100-110 Km/h arasında sanki devir birden 4500 lere gelmiş gibi bağırıyordu 111 km/h ve daha ilerisinde ulaşınca susuyordu. Motorcu bi tanıdığım vardı onu aradım telefonla egzoz hafif tıkalı olabilir demişti yada başka bi sıkıntı olabilir bakmadan bişey diyemem demişti ki o arabayla ben Sivas/Uşak sonrada Uşak/Sivas geri dönmüştüm toplamda 2700 km yol yapmıştım bi sıkıntı çıkarmamıştı. Onun haricinde 301 de farklı bi arıza falan görmedim. Temiz bitane bulursan bakımınıda iyi yaparsan seni pişman etmeyecek bi araba.

Alıntı Hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Benim nacizane fikrim şudur.. Opel den şaşmayın.
    Abi Opel tam sanayi arabası Türkiye'de hangi şehirde sanayiye gidersen git opel çoğunlukta bir araç. Eldeki imkanlarla ekonomik bir araç arıyor Volkan abi. Şimdi 301 yerine Opel alsa en ufak arızası 300 tl den başlayacak hem parça hemde işçilik pahalı. 301 kullanırken bana arkadan vurmuşlardı bilgisayarımdan resimleri bulursam koyarım Sağ arka stop lambasını dağıtmıştı serviste ücreti karşılığında 220 tl değiştiler aynı olay Opelde olsa alt başı fiyat 300 tl den başlayacaktı belki daha fazla.

Unutmadan bir dip not bundan 2 sene önce çalışmayan İnsigniaya şahit olmuştum arba soğuktan donmuştu. Yanındaki tofaş 2 marşta çalıştı insignia çalışmamıştı.
    Konu Hikmet™ tarafından (06-02-2017 Saat 15:18 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri