Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: NEXT 2000 HD - IP TV Kumanda önerisi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart NEXT 2000 HD - IP TV Kumanda önerisi

Merhabalar,
    Next 2000 HD markalı bir dijital uydu uydu alıcısına sahibim. Uydu alıcısını yurtdışına çıkarken yanımda getirdim, IP TV özelliğini kullabilmek için, fakat kumandasını yanıma almayı unutmuşum.
    Yaşadığım ülkede uydu alıcısı kumandalarına bakıyorum fakat hangi kumandayı almam gerektiğini bilmiyorum, önerisi olan var mı? Neye dikkat etmeliyim kumanda bakarken ? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart kumanda

slm istiyosan yollayayım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tum uydulara uyan akıllı kumanda al cıhaz ısmının karsılıgında kı kodu gır olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tum uydulara uyan akıllı kumanda al cıhaz ısmının karsılıgında kı kodu gır olur
    Teşekkürler ilhanaktan, burda bir kaç tane akıllı kumanda alternatifi buldum onlara bakıyorum ama cihaz isminin karşılığındaki kodu pek anlayamadım, hangi kodu nereye girmeliyim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

akıllı kumanda kitapçığında yazar. onu oku, ona göre kodlama yapman lazımki kumanda çalışsın. he unutmadan kitapçığın içinde etkin olan cihaz markasınıda yazar, kitapçıkta next marka yoksa akıllı kumanda çalışmayabilir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Android telefonlarda PEEL SMART REMOTE programı var. Telefon destekliyorsa bu programla kullanablirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri