Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: Nilgün Belgün: Cinsel obje olarak görülmemek için çok uðraþtým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Nilgün Belgün: Cinsel obje olarak görülmemek için çok uðraþtým

‘Dünya Kadýnlar Günü’nde Nilgün Belgün ve Oylum Talu kadýnlarýn keyifli dünyasýný konuþmak üzere bir araya geliyor. Yüksek enerjileri ve kahkahalarýyla tanýnan iki ünlü isim 8 Mart Çarþamba günü saat 14.00’te Akbatý AVYM’de misafirler ile keyifli bir sohbet gerçekleþtirecek. Söyleþi öncesi kadýnlarla ilgili konuþan Belgün, Türkiye’de özellikle küçük þehirlerde ve köylerde kadýn olmanýn daha da zor olduðunu belirterek “Ben de iþim gereði cinsel obje olarak görülmemek için çok uðraþtým” diyerek kendi anýlarýný da anlattý.
    Hayatýn her alanýný þekillendiren kadýnlarýn öneminin vurgulandýðý 8 Mart Dünya Kadýnlar Günü’nde iki ünlü kadýn, tiyatro sanatçýsý Nilgün Belgün ve sunucu Oylum Talu kadýnlýðýn deðerini hatýrlamak ve hatýrlatmak için bir araya geliyor. 8 Mart Çarþamba günü Akbatý’da buluþacak olan iki ünlü isim, misafirlerle kadýn dünyasýný konuþacak.
    Kadýnlar Günü’ne özel gerçekleþecek söyleþide Belgün ve Talu misafirlerle kadýn olmanýn tüm detaylarý ve kadýnlarýn keyifli dünyasý üzerine sohbet edecek. Kadýn olmaktan dolayý memnunluðunu her fýrsatta dile getiren ve kadýnlar için sayýsýz projeye imzasýný atan Belgün, kadýnýn her zaman kendi ayaklarý üzerinde duran, dimdik, eðitimli, bilinçli ve farkýndalýk sahibi olmasý gerektiðini savunuyor. “Ülkemdeki kadýnlarýn eðitimli, bilgili ve her þeyin bilincinde olmasýný istiyorum. Bunun için çaba sarf ediyorum. Türkiye’de özellikle küçük þehirlerde ve köylerde kadýn olmak daha da zor.Ben de iþim gereði cinsel obje olarak görülmemek için çok uðraþtým” diyen Nilgün Belgün, Oylum Talu moderatörlüðünde kadýnlarýn gücü ve bu gücün farkýnda olmalarý üzerine düþüncelerini katýlýmcýlarla paylaþacak.
    Akbatý birinci kat havuz önünde düzenlenecek olan etkinlik 8 Mart Çarþamba günü saat 14.00-16.00 arasýnda gerçekleþecek.

Akbatý AVYM Hakkýnda
    Akkök Holding’in gayrimenkul sektöründeki iþtiraki Akiþ GYO A.Þ. tarafýndan hayata geçirilen Akbatý Alýþveriþ ve Yaþam Merkezi (Akbatý AVYM) 200’e yakýn maðaza, 9 sinema salonu, dinlenme ve buluþma adresi olan özel tasarýmlý alanlar, çocuk oyun ve eðitim alanlarý ile dünya mutfaklarýný buluþturan restoranlarýn yer aldýðý Restaurantlar Meydaný ile hizmet vermektedir. Akbatý AVYM, aldýðý ödüllerle ulusal ve uluslararasý platformlarda da baþarýsýný tescillemiþtir. Akbatý AVYM, yeþil bina deðerlendirme sistemi olan BREEAM In Use (Bina Araþtýrma Kuruluþu Çevresel Deðerlendirme Metodu) Sertifikasýna “Excellent” seviyesinde sahiptir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam siteyi magazin konularý ile mesgul etmeyelim turkcel falan neysede cok reklama girmeye baþladýnýz farkýndamýsýnýýz bilmiyorum
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri