Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yardım

iyi geceler ostalar bende telestardigihd ts 6 yazan cihaz var ama türkce dil seçeneği yok buna nasıl türkçe dil seçeneği yükleyebilirim yardım edin lütfen cihaz almanyadan geldi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

netten elinizdeki telestardigihd ts 6 yazılımını indirip yüklemeniz gerekir. ama indirilecek olan dosyanın içinde TÜRKÇE dil seçeneyi olup olmadığı belli olmaz. önce yüklemeniz gerekiyor. sonra TÜRKÇE dili olup olmadığına bakılır. bu işten anlamıyorsanız sakın yüklmeye kalkışmayın. zira elinizde olupta çalışan telestardigihd ts 'dan olabilirsiniz. eğer yükleyecekseniz sorumluluk tamamen size aittir. nette biraz araştırma yaptım elinizdeki cihazda rsr 232 com port yok. bu iş belki internet ve bilgisayarla olabilir. ama ne yaptığını iyi bilmek lazım yanlış h/w yüklenirse cihazınız tekrar açmaz. ve servislik olacaktır. bu arada cihazda ts paneli varsa ve dil eklentisi yapılabilirse kısa yoldan TÜRKÇE dil seçeneği eklenebilir. elinizdeki cihazın menülerini görmediğim için sadece tahmin yürütüyorum. eğer yabancı dilden anlıyorsanız bence böyle bırakın. yinede son karar sizin.
    Konu aliharbiye tarafından (14-03-2017 Saat 10:17 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri