Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Yapı Kredi NUVO Kapanıyor (10 Haziran 2017 tarihinden sonra )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yapı Kredi NUVO Kapanıyor (10 Haziran 2017 tarihinden sonra )

Az önce cep telefonuma ve email adresime mesaj geldi alttak bilgilerde yazııyor nuvolulara eft havale ücretsiz hesap işlem ücreti olmayacak yapı kredinin nuvosu tutmadı galiba

Artık Nuvolular Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil'den daha geniş hizmet almaya başlıyor.

Nuvo kullanıcı kodun ve şifren ile internet ve Mobil şubemize giriş yapabilir, yenilenen Yapı Kredi Mobil'in Göz ID ile giriş, QR kod ile kartsız para çekme gibi yenilikçi özelliklerinin keyfini çıkarabilirsin.

Üstelik Nuvo’da olduğu gibi hesap işletim ücreti yok, havale ve EFT işlemleri sana özel olarak ücretsiz!
    Yapı Kredi İnternet ve Mobil’i Keşfet

Nuvo İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarına 10.06.2017 tarihine kadar giriş yapabilirsin. Bu tarihten sonra Nuvo kullanıcı adı ve şifrenle Yapı Kredi Mobil'den ve İnternet Şubemizden hizmet alabileceksin.

Nuvo'da kullandığın tüm hesaplarına, fatura ve düzenli ödeme talimatlarına, akıllı rehberine ve kayıtlı tüm bilgilerine Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil'den ulaşabilirsin.
    Yapı Kredi'nin sunduğu geniş ürün ve hizmet ailesinden hiçbir kısıt olmadan faydalanabilirsin.
    Nuvo'dan açılmış otomatik yenilemeli vadeli mevduat hesabın varsa, bu hesabın da Yapı Kredi'nin avantajlı e-mevduat faiz oranları ile yenilenmeye devam edecek.
    10.06.2017 tarihinden sonra Nuvo TLcard'ını Yapı Kredi TLcard ile yenileyerek kayıtlı adresine göndereceğiz, böylece TLcard dünyasının avantajlarından her zaman faydalanmaya devam edebilirsin. Yeni kartın sana ulaşana kadar Nuvo TLcard'ını kullanmaya devam edebilirsin.
    Akıllı Asistan hatırlatmaların da Yapı Kredi'de senin için çalışmaya devam ediyor. Ancak, Yapı Kredi Mobil'i indirdikten sonra bildirimleri aktifleştirmen gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu bankaya gitmeden bankacılık işlemi ülkemizde tutmaz.En azından 2 nesil sonra bu işlemler başlamalı idi yoksa kâr edemez bankalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu işi en iyi Enpara tutturdu. 1 senedir Enpara kullanıyotum çok memnunum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu işi en iyi Enpara tutturdu. 1 senedir Enpara kullanıyotum çok memnunum.
    ing e turuncuda iyi -ayrıca cepteteb te aynı enpara gibi ben borsa oynuyorum en iyisi cepte teb bu işte

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri