Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Vestel 4k tv hakkýnda görüþleriniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon5 Vestel 4k tv hakkýnda görüþleriniz?

Merhabalar ben vestel 4k tv almak istiyorum ama kararsýz kaldým çözünürlüðü ile hýzlýlýðý kalitesi ile dahili uydusu ile nasýl birþey bilmiyorum öneriyormusunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Vestel 4k televizyonlar çok güzel yabancý markalar daha fazla vermeyin 50-55 inç 4k lar araþtýrýn Benim kullandýðým 50ub8300 1000hz 60 çok güzel görüntü vereyor.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ) inceleyebilirsin.
    PHÝLÝPS 40PFL6606K--NEXT MACHÝNA 3D GRÝ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý erenlerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Vestel 4k televizyonlar çok güzel yabancý markalar daha fazla vermeyin 50-55 inç 4k lar araþtýrýn Benim kullandýðým 50ub8300 1000hz 60 çok güzel görüntü vereyor.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ) inceleyebilirsin.
    140 ekran almayý düþünüyorum ama çözünürlük ve kalite konusunda iyi olmadýðý söyleniyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý 21serdar Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    140 ekran almayý düþünüyorum ama çözünürlük ve kalite konusunda iyi olmadýðý söyleniyor.
    bende 109 ekraný var cok memnunum goruntu kaliteside cok iyi demeye bakmayýn millette vestel düþmanlýýgý var vestelin ekran panellerini samsung yapýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

elektronikçi bir þahýs olarak ben babama vestel 4k 140 ekran aldým. babam gil çok memnun. ama ben þahsen kendime zor durumda olmadan almam. kalite yok denilecek kadar düþük bugün vesteli bir samsung veya lg televizyonu ile kýyaslamak yanlýþ olur. ama ayný özellikli bu tv'yi samsung veya lg alamayý düþünürseniz. fiat yaklaþýk 5 bin tl. vestel 4k 140 ekran þimdiki fiatý nedir bilmiyorum. ama 3 bin tl. fazla olmadýðýný düþünüyorum. kýsacasý tv'ye çok fazla para vermeden en iyi tv seçimi bu olsa gerek. yani kötünün en ucuzu.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben 48ua9300 modelini kullanýyorum ve genel anlamda memnunum.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Elektronik marketlerde çeþitli markalarýn tv lerini incelerseniz vestel 4k tv lerin diðer markalardan geri olmadýðýnýn farkýna varabilirsiniz. Fiyatýda en az ayný ekran ve özellikteki tv lerden %25-30 daha uygundur.
    PHÝLÝPS 40PFL6606K--NEXT MACHÝNA 3D GRÝ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    elektronikçi bir þahýs olarak ben babama vestel 4k 140 ekran aldým. babam gil çok memnun. ama ben þahsen kendime zor durumda olmadan almam. kalite yok denilecek kadar düþük bugün vesteli bir samsung veya lg televizyonu ile kýyaslamak yanlýþ olur. ama ayný özellikli bu tv'yi samsung veya lg alamayý düþünürseniz. fiat yaklaþýk 5 bin tl. vestel 4k 140 ekran þimdiki fiatý nedir bilmiyorum. ama 3 bin tl. fazla olmadýðýný düþünüyorum. kýsacasý tv'ye çok fazla para vermeden en iyi tv seçimi bu olsa gerek. yani kötünün en ucuzu.
    hocam bende diyorum ki almýþken iyi birþey alalalým.Tamam 3 bin tl ama 3 bin tl az deðildir sonradan piþmanlýk kötüdür.Vestel hakkýnda iyi yorum alamadým görüntü kalitesi uygulamalarý hýzlýlýðý sönük gibi.Bazý arkadaþlar ''vestel kötü deðil öyle gösteriliyor'' desede gerçekler var bende kararsýz kaldým piþman olmayacaðým ama bütçeme uygun bir tv almak istiyorum yani 3000 ila 3500 arasý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Beyefendi siz illede 4k bir televizyon almayý düþünüyorsanýz ve güzel bir tv almak istiyorsanýz ya 4k samsung yada 4k LG marka tv alýn. bu iki marka çok güzel. bütçe olarak yaklaþýk 5 bin tl ayarlamanýz lazým. yok ama siz çok fazla para harcamayýp güzel olan bir led tv almayý düþünüyorsanýz 4k olmasý þart deðilse o zaman beko led tv alýn onlarýn görüntüsü vestelden 10 kat daha iyi. yinede son karar sizin ama þunu unutmayalým elektronik iþi bir þanstýr. belki çok memnun kalýrsýnýz, belkide hiç memnun kalmasýnýz. 4k þart deðilse beko tv'yi tavsiye ediyorum.

Nötig.. Bakýnýz vestel 4k led tv'ler kötü deðil sadece içerden ekran ýþýklandýrmasýný ben yetersiz gördüm, zira size þunuda söyleyeyim ben bir sürü yerli marka led tv açtým içlerinden lg kart veya samsung kart kullandýðýnýda gördüm, vestel 4k tv'nin sadece kanal yayýn kalitesi düþükse görüntüyü kötü gösteriyor, samsung ve lg televizyonlarda dikkatli bakýldýðýnda yine kalitesiz yayýn türü hakimse ayný kalite ordada düþük gösterir. vestel 4k led tv'lerda yayýn hd ve 4k ise veya kanal yayýnýnýn kalitesi yanii ekran formatý yüksekse görüntü mükemmel gözükür. vestel 4k aslýnda düþünülür. ve alýnýr. bir tv'ye ben þahsen 2 bin tl bile vermem ve kendinden uyduluda kullanmam. mesela bende evde kendinden uydulu var. ama ben harici resiver kullanýyorum. birde þunu hatýrlatmak isterim kendiden uydulu olan bütün tv'ler kanalda kanala geçiþler 3-5 saniye sürüyor. ve kanal yükleme kanal taþýma. tv kurma allamýnda en iyisi vesteldir. bana göre kullaným açýsýndan vestel bir numara samsung lg beþ para etmez. sistem olarak çok karmaþýk. istediðin herþeyi hemen yapamýyorsun. tv' kurman kanal taþýman 3 saat. tabii eðer temiz iþ yapacaksan. saðlýcakla kalýn.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben geçen ay 140 ekran 4 k vesteli mediamark tan 2100 tl ye aldým bir günlüðüne kampanya yapmýþlardý.2800 den 2100 tl ye indirmiþlerdi oðlan yakýnda düðün yapacak
    tv si aradan çýkmýþ oldu daha televizyonu açmadým vestel türü bi çok tv kurdum görüntü kalitesi samsung gibi deðil ama genede iyi sayýlýr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri