Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Ölen kadýnýn ardýndan kameraya yansýyan görüntüler þoke etti

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Ölen kadýnýn ardýndan kameraya yansýyan görüntüler þoke etti

Çin’deki bir hastanede gizli kameraya yansýyan görüntüler izleyenleri çok þaþýrttý. Video dünya çapýnda hýzla yayýldý ve 10 milyondan fazla kez izlendi.

Videoda, hayatýný kaybeden bir kadýn görüyoruz. 14 saniye sonra ise kimsenin beklemediði bir þey gerçekleþiyor.

Bazýlarý bunu, kadýnýn ruhunun bedeninden ayrýlýþý olarak yorumluyor.

Sahte mi deðil mi tam olarak bilinmiyor ve asla da bilinemeyecek. Ancak izleyecekleriniz tüylerinizi ürpertecek.

Video bu sitede arkadaþlar bana entresan geldi Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

özellikle uzak doðu ülkelerini kasdediyorum. güney kore kuzey kore çin japonya. malesef bu ve bunun gibi ülkeler ihtiyar insanlarý ne seviyorlar nede býrakýn yardým etmeyi yüzlerine bile bakmazlar, bu konuda çok acýmasýzlar. ve yaþlýlarýn bir an önce ölmelerini isterler. hatta koreliler bizim TÜRK insanlarýna þaþýrýyorlar, neden yaþlýlara yardým ediyoruz diye. uzak doðuda insan yaþlandýmý herkes onu bir kenara itiyor, ve son günlerini ite kaka yaþayýp mutsuz ölüyor. konumuzun dýþýnda özürdilerim......Ben þu an korece öðreniyorum, ve uzak doðu hakkýnda çok araþtýrma yaptým. özelikle kore için diyorum seol dýþýnda hiç bir yerde yaþanmaz. çok katý kurallar var. özgürlük kesinlikle yok. sokaktaki insanýn yüzüne baktýnýzmý, rahat rahat çok mutsuz olduklarýný anlarsýnýz. ne diyecem bilemiyorum. hayat çok acýmasýz. hiç kimsenin göz yaþýna bakmýyor.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kendilerininde zamaný gelince yaþlanacaklarýný bile bile yaþlýlara böyle yapmalarý nekadar tuhaf.
    Yurdumun insanýný seviyorum. Saygýsýný sevgisini seviyorum.
    Ýyiki bu ülkede yaþýyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Video ve yorumlar ilginç ..

Ben videoya yorum yapayým çok saçma hiçte inandýrýcý deðil belkide arkadaþlar bundan dolayý böyle yorumlar yaptýlar

LG-K430 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bana kalýrsa kurgu. montajlama iþi yani. görüntünün çok kalitesiz olmasýndan faydalanýlmýþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

valla ilginç,aslýnda ölüm ruhun bedenle iliþkisinin kesilmesidir,ölenler için hep söylenir'ruhunu teslim etti ' derler.buradaki görüntü bu mudur bilemem,iddia etsem ruhu þekle sokmuþ olurum,tartýþma uzar gider,en iyisi,allahu alem deyip nokta koymak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Gerçekte Ruh Bedenden Bu Þekil Çýkar Fakat O Aný ALLAH Müsade Edermi Bilmem?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bütün iþ kamerada galiba nasýlda yakalamýþ[emoji1]

LG-K430 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

korktum be içim ürperdi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

After effects programýyla herþey mümkün

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri