Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Ýstenilen En Sonunda Oldu Evlilik Programlarý Yasaklandý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sahte hesaptýr o
    Bu hesap sahte deðil ben uzun süredir takip ediyorum ki Cumhurbaþkaný adýna sahte hesap açýlamayacaðýný bu ülkede facebook tan hakaret edenler patýr patýr toplandýðý bu ülkede bu hesap 1 yýldýr Cumhurbaþkaný adýna paylaþýmlarda bulunacak ve buna göz yumucak bir cumhurbaþkaný olduðuna inanýyorsunuz yani.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mete55 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Paylaþtýgýnýz sayfa sahte hesap..

Resmi sosyal medya hesaplarýný linkte verdim.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Facebook ta Cumhurbaþkaný adýna çok hesap ve bunlar basýn danýþmanlarý tarafýndan kontrol ediliyor.Siz görmediniz mi bu ülkede facebook tan hakaret eden çoðu kiþi yargý önüne çýktý bu fake dediðiniz hesabý fark edemeyip ki 1 - 2 yýldýr bu hesap paylaþýmda bulunacak.
    Bu hesap sahte deðil.Sahte olsa buna müdahale edebilecek bir cumhurbaþkaný olmadýðýný mý zannediyorsunuz?

Sizin paylaþtýklarýnýz resmi hesaplar ama özel hesap.
    Konu uydu34 tarafýndan (30-04-2017 Saat 23:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu hesap sahte olamaz çünkü cumhurbaþkaný ki herkes seven sevmeyen tanýyoruz artýk sosyal medyada bu tip konulardan çok davalar duyduk hepimiz doðru mu?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Benim anladýðým evlilik programlarýn yasaklanmadýðý þeklinde.
    Yasaklanan, kanallarýnda telefonla cinsel ilaç satanlar ve arkadaþlýk siteleri.
    Evlilik programlarýna henüz biþey yapýlmamýþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yasak, hem sesli hem de alt yazý olarak ara beni bul beni yayýnlarýný kapsýyor.
    Next Ye-2600 Diseqc motor 120cm sab anten inverto black ultra lnb Mutant 51 4k

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bugün rtük baþkanýnýn açýklamasý var.evlilik programlarý yasaklanmadý,yayýn ihlalleri olursa yaptýrýmlar aðýrlaþtý diye..! yani anlayacaðýnýz KHK ile bizi yine oltaya getirdiler..!ama ben zaten daðýn fare doðuracaðýný hissetmiþtim..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@Uydu34 Paylaþtýgýnýz facebook hesabý sahte ama size göre resmi ise söyleyecek sözüm yok.

Evlilik progamlarý kalkmýyormuþ geçmiþ olsun insanýmýzýn aklý ile dalga geçen dandik progamlar yayýnlarýna devam edecek.

Burda en büyük suçlu ise izleyicidir bu tip progamlar izlenmezse zaten yayýnlarý son bulur.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kaldýrmýyorlar bu programlarý anlamadým esraya zuhale sedaya bakmaya devam o zaman

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yetkilileri OHAL kapsamýnda 690 sayýlý KHK ile evlilik programlarýnýn yasaklanmadýðýný yaptýrýmlarýn aðýrlaþtýrýldýðýný açýkladý.
    Evlenmeye devam

Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri