Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Konuya Bakabilir misiniz Lütfen Fikrinizi Bekliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Konuya Bakabilir misiniz Lütfen Fikrinizi Bekliyorum.

Değerli Süpersat Forumu kullanan arkadaşlar geçen gün bir film gördüm ve tabiki aklıma artık bizimde yapmamız gerek diye geldi.
    Film ilginç değil sıradan ama ülke Amerika değildi ve ülkelerini tanıtmak için iyi yapılmış filmdi.
    Filmin konusu nehrin altından geçen metro da mahsur kalma ve nehrin çökerek metro ya dolması ve kurtulma çabalarını anlatıyordu ama film Danimarka mı ne orada çekilmişti ve Amerika harici bir yerde bu filmleri yapabiliyormuş ve ülkesini gösterebiliyormuş.

Şimdi bizim ülkemiz için felaket tarzı bir senaryo düşünseniz ve ülkemizi tanıtmak için neler sunarsınız fikir olarak.
    İlk ben başlayayım mesela deprem filmi olabilir ama bu görsel efektleri harika olan bir deprem ve filmde konu mutlaka işlenmeli bir kaç aile nin kurtuluşu ve aşk heyecan olmalı sonuç için.
    Deprem de köprüler yıkılsa metrolar dursa denizin altından geçen marmaray da kurtarılacak insanlar kalsa ve en sonunda biz yaptık bunları tekrar yapabiliriz duygusu ve son.

Hadi sizlerinde fikirlerini okumak istiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

amacınız nedir.pardon siz senaristmisiniz?. en iyi film herhalde ülkemizi anlatan bir kaç aya kadar ekmeyin 2 lira olacağı ve gittikçe yaşamın çekilmez bir durum aldığını. ve yüzümüzde tebessümün olmadığı. ve ekmeyi arayacağımız zamanın yaklaştığını, ve bol dramatikli bir senaryo olabilir diye düşünüyorum. Acaba nasıl olurdu?.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    amacınız nedir.pardon siz senaristmisiniz?. en iyi film herhalde ülkemizi anlatan bir kaç aya kadar ekmeyin 2 lira olacağı ve gittikçe yaşamın çekilmez bir durum aldığını. ve yüzümüzde tebessümün olmadığı. ve ekmeyi arayacağımız zamanın yaklaştığını, ve bol dramatikli bir senaryo olabilir diye düşünüyorum. Acaba nasıl olurdu?.
    Arkadaşım senarist değilim ve olayı siyasileştirmeyin lütfen konu bence gayet seviyeli neden seviyeyi düşürüyor kendi düzeyinize indiriyorsunuz?Burası özgür bir forum bir konu açtım ve konu hakkında değilde siyasi yazı yazıyorsunuz.
    Madem bu kadar açsınız ve aç kalmaktan korkuyorsunuz sizde seviyeli konu açın yorum bekleyin.
    Şimdi öngörünüze göre kötü günler gelecek diye hiç güzel şeyler konuşmayalım mı devamlı sizin deyiminizle yas mı tutalım?
    Arkadaşlar lütfen konu hakkında güzel düşüncelerinizi duymak istiyorum.Hayal edemezsek asla başaramayız.Sinema severlerin düşüncelerini bekliyorum.

Amacım forumda söyleşi sağlamak sanki forumun polisi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Deprem veya dogal felaket senaryoları basit kalıyor yada 3 harfliler gibi senaryolar daha değişik senaryo üretmek lazım mesela ne bileyim ufo uzaylı konuları gibi senaryolar turklerin uzaya cıkıp marsa gitmeleri gibi değişik bir şey iste bilim kurgu tarzı olabilir film yapsam bunu yapardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Deprem veya dogal felaket senaryoları basit kalıyor yada 3 harfliler gibi senaryolar daha değişik senaryo üretmek lazım mesela ne bileyim ufo uzaylı konuları gibi senaryolar turklerin uzaya cıkıp marsa gitmeleri gibi değişik bir şey iste bilim kurgu tarzı olabilir film yapsam bunu yapardım
    Editör hocam haklısınızda O söylediğinizi Cem Yılmaz yaptı Gora da ben şöyle daha açıklayıcı olayım İstanbul da köprülerin yıkılması Marmaray ın sularla dolması yani tanıtım açısından da iyi hemde şehir yerle bir olsa misal herkes şehride görmüş olur yani bunlar belki eski senaryolar ama hiç yapılmadı denenmeli.
    Yada Ankara da TBMM bombalansa Atakule yıkılsa tarzı şeyler.
    Yoksa sizin senaryoda sadece isimler yapay platformlarda oynayacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uydu34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Editör hocam haklısınızda O söylediğinizi Cem Yılmaz yaptı Gora da ben şöyle daha açıklayıcı olayım İstanbul da köprülerin yıkılması Marmaray ın sularla dolması yani tanıtım açısından da iyi hemde şehir yerle bir olsa misal herkes şehride görmüş olur yani bunlar belki eski senaryolar ama hiç yapılmadı denenmeli.
    Yada Ankara da TBMM bombalansa Atakule yıkılsa tarzı şeyler.
    Yoksa sizin senaryoda sadece isimler yapay platformlarda oynayacak.
    O dedigin senaryo dabbe filmlerinin senaryolarında olmuştu sanki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaş senarist sanırım bu ne anlamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biz böyle bir filmin tamda füguranı olduk.Öyle siyaset falan diye basite indirgemeyin lütfen..Dünyada Cumhuriyet rejimini parlamento eliyle yıkıp oligarşiye dönen ilk ve tek ül***iz.Yüzbinlerin kanı-canı pahasına kurulmuş özgürlükçü,insan haklarına dayalı bir hukuk düzenini, küçük bir zümrenin yönetimine verdik.Bu senaryoyu kim yazdıysa doğrusu iyi yazmış.Yönetmen de iyi uyguluyor..Saltanatın,hilafetin izlerinden kurtulduk diye sevinirken oligarşinin ağına düştük.Bu öylesine bir filim ki,sadece başrol oyuncusu var,ötesi fügüran...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vatandaş halinden memnun size ne oluyor ortamı karıstırmayın
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım şaka bir yana bu yazdığını gerçek sanarlar terör üyeliğinden mühebbetle yargılarlar burası türkiye her an bir savcı atlıyabilir 3 maymunu oynamak kadar güzel birşey yok.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri