Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Trident CG-5822 Kanallar Silindi Yardım Pls.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Trident CG-5822 Kanallar Silindi Yardım Pls.

Arkadaslar öncelikle hayırlı Ramazanlar forumda yeniyim sırf bu sorun için geldim fakat beğendim forumumuzu inşallah devam ederim ...

Şimdi konumza gelelim arkadaşlar cihaz şu an fabrika ayarlarında duruyor içerisinde kanal isimleri var fakat sinyal yok açılmıyor malumunuz yeni uydumuz var 4A inanın hiç anlamiyorum bu alıcının kapağının olduğunu yeni farkettim daha şimdi ben bu cihaza yeni kanallari tekrardan nasil eklerim öncelikle onu öğrenmek istiyorum yardımcı olursaniz çok sevinirim .bir kac fotograf cektim nasil yükleniyor bilmiyorim özellikle yardımcı ölebilecek varsa facebok linkimi bırakıyorum ulaşsın lütfen ...

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Şimdiden Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu son resimdeki frekansda Frekans 12380 poleraszasyon ver sembol oranı 27500 girin nit aramayı acık konuma getirin tum kanalları arayın butun kanallar cıkacaktır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Editor bey dediklerinizi yaptim ver-hor degistirdim birkac kez denedim olmadi fabrika ayarlari yapip denedim ama tarama basladigi gibi bitiyor ve kanal bulunamadi diyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Olmadi

İlginiz için teşekkür ederim sizin için de uygunsa faceboktan yardimci olabilirmisiniz bana.
    Konu selimeliye tarafından (31-05-2017 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selimeliye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İlginiz için teşekkür ederim sizin için de uygunsa faceboktan yardimci olabilirmisiniz bana.
    Canakta problem var sizin kalite gelmiyor ki canakı ayarlamanız lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

daha evvel calisiyordu kanallar icerde baska bi tv var lg 42la aynı canaga bağlı onda çalışıyor tüm kanallar .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selimeliye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    daha evvel calisiyordu kanallar icerde baska bi tv var lg 42la aynı canaga bağlı onda çalışıyor tüm kanallar .
    Uydu cihazıda bozulmuş olabilir başka bir eve deneyin sinyal sayet yoksa uydu cihazı arızalnmıştır siz fabrika ayarlarına geri dönün tekrar hiç bir yeri ellemeden son resimdeki frekansları tekrar deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Uydu cihazıda bozulmuş olabilir başka bir eve deneyin sinyal sayet yoksa uydu cihazı arızalnmıştır siz fabrika ayarlarına geri dönün tekrar hiç bir yeri ellemeden son resimdeki frekansları tekrar deneyin
    Sinyal var ama kalite yok kalitemi demek istediniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sinyal var ama kalite yok kalitemi demek istediniz?
    Kalite olması lazım ustad

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri