Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Eutelsat veya Ýnternet Ýle Televizyon Ýzlemek

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Eutelsat veya Ýnternet Ýle Televizyon Ýzlemek

Arkadaþlar eskiden sýký bir dreambox kullanýcýsýydým fakat 2-3 senedir elimi sürmemiþtim. Þimdi bazý sýkýntýlar var ve dreambox kullanmak zorundayým. Þuan evime gelen sadece eutelsat 7 uydu kablosu var, ve internet hattým var. Þuan hangi imajý yüklemeliyim (nasýl yükleyeceðimide unuttum), ve eutelsat üzerinden veya internet üzerinden ulusal kanallarý nasýl izleyebilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eutelsat uydusunda acýlan kanallar yok trt kanallarý ve 360 tv kanalý þifresiz onun dýsýndakiler þifreli. Ve bein media kanallarý þifresi çözülmuyor bilginize internetten kanal izlemek isterseniz ulusal kanallarýn youtubede kanallarý var oradan izleyebilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Eutelsat uydusunda acýlan kanallar yok trt kanallarý ve 360 tv kanalý þifresiz onun dýsýndakiler þifreli. Ve bein media kanallarý þifresi çözülmuyor bilginize internetten kanal izlemek isterseniz ulusal kanallarýn youtubede kanallarý var oradan izleyebilirsiniz.
    Hocam benim için ulusal kanallar açýlsýn yeter. Yok mudur bunun bir çözümü ? Eutelsatta ki ulusal kanallarý çözemez miyiz ? Birde az önce tarama yaptýrýrken, eutelsat kablosu takýlý olmasýna raðmen türksat 3a da sinyal gösteriyordu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mertgundogan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam benim için ulusal kanallar açýlsýn yeter. Yok mudur bunun bir çözümü ? Eutelsatta ki ulusal kanallarý çözemez miyiz ? Birde az önce tarama yaptýrýrken, eutelsat kablosu takýlý olmasýna raðmen türksat 3a da sinyal gösteriyordu
    Onun çözümü yok malesef turksat3a sinyali olmasý bazý frekanslar benziyor w3 uydusu ile ona denk gelmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çanak anteninizi TÜRKSAT uydusuna ayarlamanýz yeterli tüm fta yayýnlarýný izleyebilirsiniz
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mertgundogan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar eskiden sýký bir dreambox kullanýcýsýydým fakat 2-3 senedir elimi sürmemiþtim. Þimdi bazý sýkýntýlar var ve dreambox kullanmak zorundayým. Þuan evime gelen sadece eutelsat 7 uydu kablosu var, ve internet hattým var. Þuan hangi imajý yüklemeliyim (nasýl yükleyeceðimide unuttum), ve eutelsat üzerinden veya internet üzerinden ulusal kanallarý nasýl izleyebilirim
    internetten gerçek hd ulusal kanallarý izlemek istersen canlý tvler linkinden izliyebilirsin : Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri