Uzun aradan sonra tekrar merhaba kýzlar bu sefer bir ürün hakkýnda memnuniyetimi sizinle paylaþmak istedim biliyorsunuz þiþmanlýk sebebi ile sürekli þikayet ediyordum.
Geçen ay araþtýrmam sonucu leronia.com sitesini buldum ve orjinal %100 latex kumaþ olan bir korse satýn aldým kullanmadan önce ilk baþta çekindim ne yalan söyleyim
Korse zayýflatýrmý yada inceltirmi diye düþünmüþtüm ama yaklaþýk 1 aydýr kullanýyorum hem kilo olarak hemde fizik olarak aþýrý derecede etkisini gördüm takar takmaz belli ediyor zaten
Yetkililerle iletiþime geçtim ölçü belirledik ve gönderdiler yaklaþýk 1 ay kadar düzenli kullandým ve takar takmaz incelme saðlýyor zaten elbise altýndan belli olmuyor.
Asýl sizlere demek istediðim þey yemekten kesiyor sizi ve az yiyorsunuz böylelikle de zayýflýyorsunuz postür bozukluðu olduðu için bende onuda düzeltiyor içinde çelik balenler var
Dolayýsý ile iki büklüm oturmuyorsunuz ve zamanla oda düzeliyor kalýcý olarak inceliyorsunuz ben özellikle Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. üzerinden iletiþime geçip satýn almanýzý tavsiye ediyorum
%100 orjinal ürün geliyor ve kaliteli sonuçta belli bir isime sahip marka eðer ki sizde þikayet ediyorsanýz hem duruþunuzdan hemde kilonuzdan belinizin incelmesi için tavsiye ederim.
Bu taktýðým ve takmadýðým halim hemen fark ettiriyor bir yere giderken bile takýyorum belli olmuyor takýlý olduðu.