Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: uydu bulucu dayzek sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart uydu bulucu dayzek sorunu

bugün merkezi sistem uydu ayarına gittim trsatı ayarladım sonra hodbirdi ayarladım trsatta sinyal 100 94 süper hobirdde 100 82 buda güzel eve
    indik trsat süper ama hodbird sinyal yok dedi tekrar catıya cıktım sinyal 100 82 var eve indim sinyal yok bende dayzek aramaya baktim
    1 sırada trsat 2 ci sırada trsatı gösteriyor oysa 2 ci sırada hodbirdi göstermsi lazımdı uydu bulucum satfinder 3 hd daha öncede yaz mıştım neden dayzek
    kontrolünde 2 tane trsatı gösterir santral hatasımı var bende satral arızalanmış dedim deyişirse hodbird gelir dedim dogrumu yaptım NOT dayzek kotrolunü hani
    arama nenünü altında dayzek ararız sabtralde hangi uydu varsa 1 2 3 4 diye söyler 1 ci uydu trsat 2ci uydu hodbird 3 ci uydu digitürk 4 cü uydu azersat
    bunun gibidayzek kontrolü yaparım gittigim evlerde konuyu uzun tuttum umarım anlata bilmişimdir şimdiden teşekkür ederim
    saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

biraz karma olmuş sanırım hocam neden böyle gösteriyor diyorsunuz buyuk ihtimal merkezde sıkıntı var sanırım tespit dogru gibi yine merkezci uyducular daha iyi anlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri