Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: UYDU ALICISI TAVSİYE

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart UYDU ALICISI TAVSİYE

Merhaba,

yeni bir uydu alıcısı almak zorunda kaldım. IP TV kullanmıyorum. mini veya eski kasa herhangi bir kısıtlamam yok. sadece hd yayınlarını iyi gösteren, kanal geçişleri hızlı ve beni biss ***, master *** vb şeylerle uğraştırmayacak 150-300 tl aralığında bir uydu alıcısına ihtiyacım var. ( çok iyi bilmiyorum ama varsa şifreleri kendi çözebilen tercihimdir. digitürk falan demiyorum normal yurt dışı kanallarındaki şifre vb durumlarda beni zorlamayacak olsun) ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba muzzy_1453 hocam ne kadar bu konuda deneyimin ilgin var bilmiyorum ama şifre vb otomatik çözen elle girişli uydu alıcıları kalmadı artık modül ve kart ile uğramaya gerek yok cccam var veya iptv kullanmış olduğum uydu alıcısı redline 5000 cı plus tavsiye ederim ben aldığım da 2 yıl youcam sever hediye verildi üç ya iptv verildi şuan güzel şifreli kanallar konusunda 350 sanırım şuan fiyatı 7500 de modelini de tavsiye ederim bu konular ile ilgim olduğu için size yazmak istedim yardımcı olmak amacı ile benden daha tecrübeye sahip arkadaşalar vardır burda ben şuan kullanmış olduğum denediğim alıcıyı yazdım.Saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

NEXT MACHİNA MİNİ derim şifreleme sisteminde redlineden daha iyi tanberg ok powurvuo ok 36 derece ok emukeyde ok türkiyede emu keyde next birinci 2e lerde dreambox vu giga vs a

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle belirtmek isterim ki bende internet yok bana sadece uydu üzerinden izleyebileceğim tangberk - power vu - biss vs şifreleme sistemlerini kırabilen uydu alıcısı ve tek çanakla bir kaç uydu izlenebilecek uydu isimleri uydu alıcısının da son çıkan ve devamlı sürümü güncellemesi olan uydu isimleri tavsiye edebilirseniz şimdiden ilgi alakanızdan dolayı tşk ler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı EFE-1975 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle belirtmek isterim ki bende internet yok bana sadece uydu üzerinden izleyebileceğim tangberk - power vu - biss vs şifreleme sistemlerini kırabilen uydu alıcısı ve tek çanakla bir kaç uydu izlenebilecek uydu isimleri uydu alıcısının da son çıkan ve devamlı sürümü güncellemesi olan uydu isimleri tavsiye edebilirseniz şimdiden ilgi alakanızdan dolayı tşk ler
    İnternet machina ister internete bağla ister tangberk - power vu - biss hepsi mevcut buda benim yutuba yüklediğim kanal tarama ile ilgili video

[YOUTUBE]i2Wp3OiES1g[/YOUTUBE]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İnternet machina ister internete bağla ister tangberk - power vu - biss hepsi mevcut buda benim yutuba yüklediğim kanal tarama ile ilgili video

[YOUTUBE]i2Wp3OiES1g[/YOUTUBE]
    tavsiyeniz için tşk ler

Next Machina 3D Çift Tunerli Full Hd Uydu Alıcısı nasıl aynı işlemleri yapabilirmiyiz bunu tavsiye edermisiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dostum kendi kendine şifre çözen cihaz icad olduğunu sanmam .... mutlaka otomatik yazılım yada ıptv server desdeği ile paylaşım almak zorundasın ... vallahi 25 yıldır bu uydu işini takip ediyorum birçok evin hurda deposunda ne ünlü marka cihazlara mezar olmuştur... yok uydudan k*y güncelleme ..yok cccam server gömülü açmayan yok süper en kral cihazlar depolarda çöpe dönüşmüştür bu durumu göze alarak cihaz almanı öneririm bizzat benim elimden 25 yılda 15 değişik pahalı bir numaralı marka cihazlar geçti 8-10 ay içine fossss diye gümleyince elde kaldı bilgine .. bu durumları göz önüne alarak cihaz almanı öneririm....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri