Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: Astra 4.9 da Türkçe dil destekli Belgesel Kanalý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bowl Astra 4.9 da Türkçe dil destekli Belgesel Kanalý

Astra 4.9 da E viasat explore diye bir kanal açýldý frekansý 12637/14468/H de ve yayýn türkce dil destekli

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý iyikosan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Astra 4.9 da E viasat explore diye bir kanal açýldý frekansý 12637/14468/H de ve yayýn türkce dil destekli
    Yeni açýlmadýki kaç yýldýr seyrediyorum ben güzel bir kanal

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kartal3734 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yeni açýlmadýki kaç yýldýr seyrediyorum ben güzel bir kanal
    Ben yeni farkettim paylaþmak istedim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

24:00'dan sonra ailece seyredilecek bir kanal deyil...aman dikkat...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu kanal nasýl izleniyor arkadaþlar serverlemi nasýl

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Serverle izleniyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý iyikosan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Serverle izleniyor.
    server derken nasýl bi yardýmcý olsana.cihaz: next 18000 hd cx

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ego37 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    server derken nasýl bi yardýmcý olsana.cihaz: next 18000 hd cx
    Server paralý ve parasýz olarak ikiye ayrýlýyor.Parasýzlar forumlarda oluyor ve süresi 1 2 saat belki 1 gün gidiyor ama paralý arýyorsanda hem bu forumun var selim moderatörüme sorabilirsin yada hepsidijitalde 1 yýllýk þu anda 100 TL ye satýþý var.Ben son söylediðim yerden 2.yýlým kullanýyorum sorun yaþamadým þu ana kadar.
    Server olarak açýklamamda þu þekilde olur.Eðer hiç bilmiyorsan bu firma sana kullanýcý adý þifre ve web adresi verecek cihazýnda server bölümüne girip kayýt edince kanallar açýlacaktýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ego37....5 yýldýr server kullanan biri olarak bu forumdan veya baþka bir forumdan almaný tavsiye ediyorum...yani bir uyduforum sitesinden alda nereden istersen oradan al...çünki buradan veya birbaþka uydu forumdan aldýðýn taktirde muhatabýn satýn aldýðýn forumdur..satýn aldýðýn server çalýþmadýðýnda veya sýk sýk donduðunda veya uzun süre kesildiðinde soru soracaðýn muhatabýn olur...sanal mazalardan server aldýðýnda bir sorun ile karþýlaþtýðýnda muhatap bulamazsýn...yeni kullanýycýysan serveri test etmen için 1 aylýk al..memnun kalýrsan 1 yýllýk alýrsýn...
    CÝMBOMLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri